Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 15. 09. 2016
Ústav struktury a mechaniky hornin AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Výzkumný pracovník v Oddělení geochemie – Centrum texturní analýzy - vedoucí vědeckého týmu
Požadavky:
  • Vysokoškolské vzdělání technického nebo přírodovědného směru a vědecká hodnost Ph.D., nejlépe fyzikální chemie nebo chemické inženýrství
  • Odborné zaměření na studium texturních vlastností materiálů výhodou
  • Zkušenosti s vedením pracovního týmu
  • Schopnost samostatné výzkumné práce a realizace vlastních projektů
  • Anglický jazyk na dobré úrovni (mluvená i písemná forma)
  • Publikace v mezinárodních impaktovaných časopisech

  • Náplň práce:
  • Vědecký výzkum materiálů pomocí sorpčních procesů a porozimetrické analýzy
  • Možnost realizace vlastního výzkumu v rámci problematiky řešené v oddělení Geochemie

  • Nabízíme:
  • Plný pracovní úvazek
  • Pracovní smlouva na dva roky, s možností jejího prodloužení a následného získání smlouvy na dobu neurčitou v závislosti na dosažených výsledcích
  • Předpokládané datum nástupu ke konci roku nebo dohodou

Písemné přihlášky zahrnující motivační dopis a strukturovaný profesní životopis posílejte na adresu:
Mgr. Martina Havelcová, PhD., V Holešovičkách 41, Praha 8 182 09 nebo na emailovou adresu
Uzávěrka přihlášek: 30. 11. 2016