Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 14. 07. 2017
Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Vedoucí Administrativní a technické správy
Požadavky: Ústav molekulární genetiky (http://www.img.cas.cz) je vědecko-výzkumná instituce zaměřená na výzkum v oboru experimentální biologie. Administrativní a technická správa zabezpečuje administrativní agendu spojenou s chodem ústavu. Tato agenda zahrnuje: správu rozpočtu, finanční a mzdové účetnictví, personální, právní a grantovou agendu, evidenci majetku, provoz budov, zásobování a informační technologie.

Pracovní náplň
  • finanční plánování a příprava rozpočtu instituce, průběžné sledování výnosů a nákladů
  • řešení provozních otázek, identifikace a řízení ekonomických, právních a provozně-technických problémů a rizik
  • koncepční příprava a zajištění investičních akcí, nákladných oprav a stavebních úprav
  • management zakázek a smluv
  • zajištění agendy veřejných registrů
  • vedeni administrativního týmu a koordinace činnosti podřízených útvarů
  • úvazek 1,0

Požadované vzdělání a znalosti
  • vysokoškolské vzdělání relevantního zaměření
  • zkušenost s vedením týmu
  • znalost angličtiny
  • znalost rozpočtových pravidel veřejných institucí a povinností při správě veřejného majetku
  • znalosti spojené se zadáváním veřejných zakázek
  • znalost agendy stavebních zakázek
  • znalosti spojené s uveřejňováním údajů ve veřejných registrech (např. v Registru smluv, Věstníku veřejných zakázek)
  • požadujeme časovou flexibilitu při řešení pracovních úkolů

Nabízíme
  • různorodou a zajímavou práci zajišťující chod významné vědecké instituce
  • příjemné pracovní prostředí v moderní budově v areálu AV ČR v Praze 4 Krči
  • dobré finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Termín nástupu
  • září 2017 nebo dle dohody

Náležitosti přihlášky
  • krátký motivační dopis
  • strukturovaný životopis

  • Jak se ucházet o vypsanou pozici
    Přihlášku zasílejte elektronicky na e-mailovou adresu personalni@img.cas.cz. E-mail v předmětu označte „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ“. Všechny došlé aplikace pečlivě posoudíme, vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
    V Praze dne 14. 7. 2017
    Uzávěrka přihlášek: 15. 08. 2017