Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 21. 03. 2018
Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici SPECIALISTA VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK
Požadavky: Středisko společných činností AV ČR, veřejná výzkumná instituce vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

SPECIALISTA/SPECIALISTKA VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK

Charakteristika pozice a náplň práce:
• správa procesu zadávání veřejných zakázek ve spolupráci s právním odborem a odbornými řešiteli
• tvorba a aplikace metodiky veřejných zakázek
• metodická pomoc odborným řešitelům při přípravě zadávacích dokumentací, při vysvětlení, změně nebo doplnění zadávací dokumentace, při správě nabídek, při přípravě podkladů pro otevírání a hodnocení nabídek, při přípravě rozhodnutí a oznámení o výběru, při vypořádání se s námitkami
• obsluha elektronických nástrojů (profil zadavatele, Věstník veřejných zakázek, interní aplikace)
• evidence, administrace veřejných zakázek

Požadavky:
• VŠ vzdělání ekonomického, právnického, popř. technického zaměření
• znalost zákona o zadávání veřejných zakázek a dalších souvisejících předpisů
• praxe minimálně 3 roky v oblasti veřejných zakázek
• velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
• výborné komunikační a organizační schopnosti, příjemné vystupování
• vysoké osobní nasazení a iniciativa, odolnost vůči stresu
• samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
• ochota dále se vzdělávat
• trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• zaměstnání v centru Prahy
• pružná pracovní doba
• zázemí stabilní instituce
• příležitost k seberealizaci při zodpovědné a zajímavé práci
• možnost profesního růstu a osobního rozvoje, jazykové i odborné vzdělávání
• zaměstnanecké výhody

Předpokládaný termín nástupu dle dohody.

Životopis a stručný motivační dopis v českém jazyce zašlete nejpozději do 15. 04. 2018

Uzávěrka přihlášek: 15. 04. 2018