Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 19. 03. 2018
Fyziologický ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici SPRÁVCE KONFOKÁLNÍCH MIKROSKOPŮ
Požadavky:

SPRÁVCE KONFOKÁLNÍCH MIKROSKOPŮ

Náplň práce:

• správa konfokálních mikroskopů včetně údržby, seřizování, kontrolních měření a kontaktu se servisními techniky dodavatele mikroskopů (mikroskopy Leica SPE, SP8 a Bruker Ultima s 2 - fotonovou excitací)
• podpora uživatelů konfokálních mikroskopů při získávání a zpracování obrazových dat
• rutinní analýza nasnímaných obrazových dat

Požadavky:

• absolvent VŠ/postdoktorand technického či přírodovědného směru - je vítán, ale není nepřekročitelnou podmínkou
• základní počítačové dovednosti
• základní znalost mirkoskopie, zejména moderních mikroskopických technik (konfokální a dvoufotonová mikroskopie, FLIM, OPT, SPIM) - jsou vítány, ale nejsou podmínkou (zaškolíme)
• ochota učit se nové věci
• samostatnost a smysl pro odpovědnost
• ochota a vstřícnost k uživatelům mikroskopů
• znalost anglického jazyka
Vítáme zaujetí pro krásné mikroskopické obrázky a otevřenost k mezioborové spolupráci a novým vědeckým přístupům. Praxe není požadována.

Nabízíme:

• pracovní poměr (úvazek 1,0) na 1 rok, s možností prodloužení
• zapojení do projektu Czech-Biolmagign a s tím spojené odměny dle výkonu
• možnost zapojení do vědeckého výzkumu (lze i v rámci doktorského studia)
• přátelské a tvořivé prostředí, otevřené novým přístupům a nápadům
• podpora dalšího zvyšování kvalifikace a osobního rozvoje

Nástup: nejlépe 1. 4. 2018

Přihlášky a další informace:
RNDr. Lucie Kubínová, CSc.
lucie.kubinova@fgu.cas.cz, tel.: 776 006 131
Uzávěrka přihlášek: 30. 04. 2018