Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 20. 03. 2018
Ústav chemických procesů AV ČR, v. v. i. hledá zaměstnance na pozici odborný pracovník výzkumu a vývoje - laborant / laborantka
Požadavky: Oddělení environmentálního inženýrství Ústavu chemických procesů AV ČR, v.v.i. zabývající se vývojem procesů pro ochranu prostředí, zejména v oblasti termických procesů a zpracování odpadů. Oddělení hledá laborantku/laboranta.
Místo pracoviště: Praha 6 - Suchdol
Pracovní náplň:
- úprava a příprava paliv, testy vyluhovatelnosti, rozklad pevných vzorků,
- podíl na experimentech, odběr vzorků apod.
- vyhodnocování experimentálních dat,
- rešeršní činnost.
Požadujeme:
- SS/VŠ vzdělání v chemickém oboru
- manuální a technická zručnost
- samostatnost, pečlivost
- komunikativní znalost anglického jazyka
- znalost MS Office
- vhodné i pro absolventy, praxe výhodou
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- nástup možný ihned nebo dohodou
- hrubý plat 25 000-31 000 Kč dle praxe a výkonosti
- zajímavou práci v příjemném prostředí na Praze 6
- 5 týdnů dovolené plus 5 „sick days“ ročně
- dotované stravování v areálové jídelně
- příspěvek na penzijní či životní pojištění
- příspěvek na hromadné rekreační pobyty dětí
- jazykové kurzy
- Krátký motivační dopis a CV zasílejte na adresu krizova@icpf.cas.cz
Uzávěrka přihlášek: 20. 04. 2018