Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 29. 10. 2018
Filosofický ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Personalista/tka – HR Specialista
Požadavky: FLÚ se podílí nejen na vědecko-výzkumných projektech v oblasti filosofie, ale také například na rozvoji lidských zdrojů společně s rozvojem manažerských dovedností svých pracovníků. FLÚ se plánuje zapojit do projektu v rámci OP VVV, který bude směřovat ke zkvalitnění strategického řízení FLÚ a získání certifikátu HR Award (v rámci HRS4R). Z tohoto důvodu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:
- kompletní zodpovědnost za personalistiku, evidence, kontrola a reporting personální agendy
- příprava a vystavování pracovních a jiných smluv týkajících se pracovněprávních vztahů
- agenda spojená se zaměstnáváním cizinců a přijímání pracovníků ze zahraničí
- agenda spojená s výběrovými řízeními
- spolupráce se mzdovou účtárnou
- komunikace se zaměstnanci a orgány státní správy

V rámci získání certifikátu HR Award se předpokládají tyto pracovní aktivity ve spolupráci s projektovým týmem:
- spolupráce na přípravné fázi projektu společně s projektovým týmem
- spolupráce na zpracování interní analýzy a akčního plánu pro získání ocenění HR Award
- implementace a sledování aktivit vzhledem k projektu
- organizace a koordinace vzdělávacích aktivit
- spolupráce na mezinárodní mobilitě pracovníků FLÚ
- spolupráce s projektovým týmem a komunikace se zaměstnanci FLÚ

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenost na obdobné či příbuzné pracovní pozici 2 roky výhodou
- znalost související legislativy
- velmi dobrá znalost práce na PC (práce s programy MS Office), znalost programu EGJE výhodou
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- pečlivost, samostatnost

Nabízíme:
- práci v prestižní veřejné vědecké instituci
- možnost podílet se na unikátním projektu a nastavování procesů na FLÚ
- podporu dalšího vzdělávání a rozvojových aktivit, možnost krátkodobé zahraniční mobility
- mzdu odpovídající Vnitřnímu mzdovému předpisu Filosofického ústavu AV ČR
- pracoviště v samém historickém srdci Prahy
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 8 dní sick days a mnoho zajímavého)
- možnost i kráceného úvazku, min. ve výši 0,75

Dokumenty požadované k žádosti:
- strukturovaný životopis včetně kontaktů pro případné reference
- krátký motivační dopis (max. 1 strana)
- kopie dokladů o vzdělání

Nástup: k 1. 12. 2018 (případně dle dohody).

Přihlášku zasílejte e-mailem na adresu sekretariat@flu.cas.cz nebo doporučeně na adresu: Filosofický ústav AV ČR, v. v. i., sekretariát ředitele, Jilská 1, 110 00 Praha 1, případně předejte přímo do podatelny ústavu nejpozději do 20. 11. 2018.

Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor, který se uskuteční v druhé polovině listopadu 2018.
Uzávěrka přihlášek: 20. 11. 2018

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.