Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 18. 01. 2019
Ústav termomechaniky AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici technicko administrativní pracovník/pracovnice
Požadavky:
Ústav termomechaniky AV ČR, v. v. i., vyhlašuje výběrové řízení na pozici technicko-administrativního pracovníka/pracovnice.

Náplň práce:
  • kreslení obrázků v programu CorelDraw, příprava prezentací v Power Pointu,
  • zpracování dat do grafů v Excelu,
  • zpracování obrázků do zpráv,
  • psaní textů článků, publikací, konferenčních přednášek a zpráv.
Požadované vzdělání: SŠ v technickém oboru

Požadované znalosti a schopnosti:
  • aktivní znalost kancelářských programů MS Office, zejména Word a Exel,
  • základní znalost technického kreslení (např. CorelDraw).
Typ pracovního poměru: úvazek 0,5.

Délka trvání: na dobu určitou 1 rok, v případě spokojenosti návazná smlouva na dobu neurčitou

Předpokládané datum nástupu: 1. duben 2019.

Nabízíme:
  • stabilní zázemí, rovné příležitosti,
  • kreativní pracovní prostředí a podporu zkušeného týmu,
  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů zdravotního volna,
  • příspěvky na stravné nebo stravenky,
  • dotované jazykové kurzy – angličtina, němčina, francouzština (schvaluje zaměstnavatel)
  • vlastní rekreační zařízení,
Přihlášky se strukturovaným odborným životopisem a kopií dokladů o ukončeném vzdělání zasílejte na emailovou adresu novakova@it.cas.cz (Martina Nováková, tel. 266 053 773). Po skončení výběrového řízení budou uchazeči informováni e-mailem nebo telefonicky.

Uzávěrka přihlášek: 01. 03. 2019

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.