Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 09. 04. 2019
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. hledá zaměstnance na pozici Technik/Technička plynových a tlakových zařízení
Požadavky:
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZÚ) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. Zřizovatelem FZÚ je Akademie věd České republiky. Současný program ústavu zahrnuje pět oblastí: fyziku elementárních částic, kondenzovaných systémů a pevných látek, optiku a fyziku plazmatu, kterým odpovídá členění do vědeckých sekcí. V rámci FZÚ se realizuje celá řada projektů, a to nejen vědecko-technického zaměření, ale například v oblasti rozvoje lidských zdrojů, manažerských dovedností apod. Pro potřeby excelentního vědeckého výzkumu a dalšího rozvoje a správy FZÚ AV ČR, v. v. i. nyní hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici:

Technik/Technička plynových a tlakových zařízení

Náplň práce:

Osoba odpovědná za bezpečný provoz plynových a tlakových zařízení v souladu s právními předpisy:
- Komplexní správa plynových a tlakových zařízení včetně tlakových nádob u organizace.
- Vedení průvodní, provozní a projektové dokumentace a evidence zařízení.
- Zajištění provádění údržby, oprav, čištění, kontrol, zkoušek, prohlídek a revizí plynových a tlakových zařízení.
- Komunikace s revizními a servisními techniky, účast při kontrolách ze strany orgánů státní správy.

Obsluha strojů a zařízení na stanici kapalných plynů:
- Výdej kapalného dusíku.
- Evidence výdeje kapalného dusíku.
- Objednávání nového kapalného dusíku u externích dodavatelů.
- Jímání plynného hélia do zásobníku.
- Obsluha kompresoru pro tlačení plynného hélia do tlakových lahví.
- Organizace transportu tlakových lahví na zkapalňovač, nakládka a vykládka tlakových lahví do/z auta.
- Údržba zásobníku a stáčecího zařízení kapalného dusíku.
- Údržba zásobníku plynného hélia a plynového kompresoru.
- Kontrola potrubí pro plynné hélium.

Požadavky:
- Minimálně střední technické vzdělání se specializací na technická zařízení ukončené
maturitní zkouškou.
- Aktivní znalost platné legislativy a důslednost při jejím dodržování (především pak vyhlášky č. 85/1978 Sb., 395/2003 Sb., nařízení vlády a ČSN 38 6405 a další).
- 2 roky praxe, ideálně autorizovaný technik/inženýr.
- Schopnost týmové spolupráce.
- Samostatnost při rozhodování, odpovědnost, aktivní přístup, komunikativnost, flexibilita.

Nabízíme:
- Zajímavou a rozmanitou práci na plný úvazek.
- Podporu dalšího vzdělávání, osobního rozvoje a růstu.
- 25 dnů dovolené a 5 dnů sick days.
- Stravenky a Multisport kartu.
- Po prvním roce příspěvek na penzijní připojištění a dovolenou.
- Odborná školení a jazykové kurzy.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis v českém jazyce na níže uvedený kontakt.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese:

Kontakt: Petra Kratochvílová, Personální a mzdové oddělení, FZÚ AV ČR, v. v. i., kontakt: kariera@fzu.cz.

Uzávěrka přihlášek: 31. 05. 2019

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.