Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 23. 04. 2019
Ústav výzkumu globální změny AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Asistent/asistentka vědeckého tajemníka
Požadavky:

Pracovní náplň

Administrativní podpora vědeckého tajemníka
Zajišťování administrativní agendy
Organizování zahraničních a tuzemských služebních cest
Zpracování dat
Příprava podkladů
Reporting
Komunikace se zahraničními partnery
Vyřizování emailové komunikace
Odpovědnost za přípravu dokumentů

Požadavky

Práce na PC: MS Word, Excel, Power Point
Komunikační schopnosti v anglickém jazyce, úroveň C1
Ochotu učit se nové věci
Organizační dovednosti
Samostatnost a flexibilita
Spolehlivost
Pečlivost, zaměření na detail

Nabízíme:

Pestrou pracovní náplň
Atraktivní pracovní prostředí

Přijetí se uskuteční na základě výběrového řízení, na které budou pozváni uchazeči, kteří postoupí do druhého kola.

Předpokládaný nástup dle vzájemné dohody

Přihláška musí obsahovat:

strukturovaný odborný životopis (včetně kontaktních údajů) s přehledem praxe,
motivační dopis

Přihlášku s požadovanými dokumenty zasílejte do 15.5.2019 na e-mailovou adresu jobs@czechglobe.cz .

Uzávěrka přihlášek: 15. 05. 2019

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.