Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 29. 04. 2019
Ústav fotoniky a elektroniky AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Chemický/optický laborant
Požadavky:
- Bakalářské nebo středoškolské vzdělání technického směru,
- pečlivost a zodpovědný přístup k práci,
- vysoké pracovní nasazení,
- znalost práce s PC,
- znalost anglického jazyka.

Náplň práce:
- Laboratorní práce v oboru chemie a optiky,
- broušení/leštění vzorků preforem,
- standardní měření na optických přístrojích.

Nabízíme:
- zajímavou práci v moderních laboratořích ve špičkovém mezinárodním vědeckém týmu,
- možnost osobního růstu a získání nových znalostí v oboru,
- přátelské pracovní prostředí a motivující finanční ohodnocení s řadou benefitů (mimo jiné příspěvek na stravování, na penzijní nebo životní pojištění a na sportovní aktivity - Multisport karta),
- pružnou pracovní dobu,
- 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotní volno,
- práce na plný úvazek, možnost i zkráceného pracovního úvazku.

Předpokládaný nástup v září 2019.

Místo výkonu práce: Detašované pracoviště Suchdol, Rozvojová 264, 16000 Praha 6 – Lysolaje.

Přihlášky s životopisem zasílejte e-mailem na adresu petrlova@ufe.cz. Pozice bude otevřená do jejího naplnění.
Uzávěrka přihlášek: 30. 06. 2019

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.