Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 31. 05. 2019
Sociologický ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici MANAŽER/KA DATOVÝCH SLUŽEB
Požadavky: Český sociálněvědní datový archiv (ČSDA) Sociologického ústavu AV ČR, v. v. i., vypisuje výběrové řízení na pozici manažer / manažerka datových služeb

Náplň práce:
• řízení a budování systému služeb pro uživatele ČSDA,
• monitoring využití,
• podpora výukových a konferenčních aktivit,
• zapojení do mezinárodní spolupráce výzkumné infrastruktury CESSDA ERIC,
• zapojení do vytváření a provozu dalších systémů datového archivu.

Kvalifikační požadavky:
• VŠ vzdělání (v oborech informačních věd výhodou), vhodné i pro studenty vyšších ročníků magisterského studia nebo v doktorském studiu,
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni,
• dobrou znalost práce na PC,
• zodpovědnost a pečlivost,
• proaktivní přístup a samostatnost,
• zkušenosti s analýzou dat a prací s datovými soubory výhodou.

Nabízíme:
• práci na zkrácený úvazek,
• dobré finanční ohodnocení,
• flexibilitu pracovní doby,
• práci v prostředí akademického výzkumu a mezinárodní vědecké spolupráce (práce v akademickém výzkumu, získané dovednosti a dostupnost výzkumné infrastruktury může přispět zejména studentům oborů informačních, sociálních a humanitních věd při jejich studu),
• benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, sick days, MultiSport,
• práci v příjemném prostředí v centru Prahy,
• nástup od 1. 9. 2019 nebo dohodou.

Požadované materiály k přijímacímu řízení:
• strukturovaný profesní životopis,
• motivační dopis.

V případě, že Vás pracovní pozice oslovila, zašlete nám, prosím, do 20. 6. 2019 výše uvedené materiály na email petra.salamounova@soc.cas.cz.

Za projevený zájem o spolupráci předem děkujeme. Vybraní kandidáti a kandidátky na pozici budou pozváni na základě vyhodnocení zaslaných materiálů k ústnímu pohovoru.

Český sociálněvědní datový archiv (ČSDA, http://archiv.soc.cas.cz/) Sociologického ústavu AV ČR, v.v.i. (http://www.soc.cas.cz) je národní centrum poskytující otevřený přístup k elektronickým souborům primárních dat z výzkumných projektů. Data jsou určena pro další analytické využití v akademickém výzkumu a při výuce. ČSDA je součástí velké evropské výzkumné infrastruktury CESSDA ERIC (https://www.cessda.eu/) se sídlem v Bergenu v Norsku, řeší výzkumné projekty v oblasti sociálněvědní metodologie a analýzy dat, podílí se na rozsáhlých výzkumných šetřeních, např. International Social Survey Programme (http://www.issp.org), a je zapojen do řady projektů mezinárodní spolupráce.

Uzávěrka přihlášek: 20. 06. 2019

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.