Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 05. 02. 2020
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Mzdová/ý účetní s možností PART-TIME v mezinárodním týmu
Požadavky:

ELI Beamlines je součástí Fyzikálního ústavu AV ČR a zároveň projektu ELI (Extreme Light Infrastructure), nové výzkumné infrastruktury panevropského významu. Naším cílem je zřídit a provozovat nejintenzivnější laserový systém na světě. Nabízíme našim uživatelům jedinečný zdroj záření a paprsků urychlených částic. Tyto tzv. beamlines umožní průkopnický výzkum nejen v oblasti fyziky a vědy o materiálech, ale také v biomedicíně a laboratorní astrofyzice a mnoha dalších oborech.

Fyzikální ústav AV ČR je držitelem certifikátu HR Excellence in Research Award (Ocenění excelence lidských zdrojů ve výzkumu). Evropská komise tuto cenu uděluje pracovištím, která se výrazně zasazují o zlepšování strategie lidských zdrojů a zaručování profesionálních a etických pracovních podmínek.

Do našeho týmu aktuálně hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici:

Mzdová/ý účetní s možností zkráceného úvazku v mezinárodním projektovém týmu

Náplň práce:

*Participace na rozběhu nové mezinárodní infrastruktury
*Zpracování a výpočet mezd
*Sledování mzdových limitů ve vazbě na zdroje financování
*Kontrola správnosti výpočtu a odvodů z mezd
*Roční zúčtování daně z příjmů pro zaměstnance, spolupráce s daňovými poradci
*Zpracování evidenčních listů důchodového zabezpečení
*Spolupráce s kontrolními orgány, auditory
*Zpracování dohod o provedení práce a dohod o pracovní činnosti
*Spolupráce na nastavování interní mzdové politiky
*Agenda spojená se zaměstnáváním cizinců a jejich vysíláním do zahraničí

Požadujeme:

*Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
*Praxe v oblasti mzdové agendy min. 3 roky
*Ochota pracovat na dvou místech výkonu práce (Dolní Břežany cca 30% a Praha cca 70%) s výhledem plného přechodu do nového moderního pracoviště v Dolních Břežanech
*Velmi dobrou znalost práce s PC (MS Office)
*Velmi dobrou znalost ČJ a pokročilou znalost AJ

Nabízíme:

*Podporu dalšího vzdělávání, osobního rozvoje a růstu
*5 týdnů dovolené, 5 dní sick day, možnost občasné práce z domova
*Příspěvek na rekreaci, sportovní aktivity, rehabilitaci (například masáže, plavání, jógu), lékařské služby neplacené veřejným pojištěním nebo kulturní aktivity do výše 4200 Kč/rok.
*Příspěvek na rekreaci dětí do 18 let 5000 Kč/rok, dětí studentů do věku 26 let 2500Kč/rok
*Příspěvek na penzijní připojištění až výše 500 Kč/měsíc
*Bezúročnou půjčku 100 000 Kč na pořízení a rekonstrukci bytu
*Při narození dítěte zaměstnanec obdrží příspěvek 7 000 Kč
*Pracovní smlouvu na dobu 1 roku s možností prodloužení
*Nástup dohodou.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na email pavkova@fzu.cz.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese: https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju.
Těšíme se na Váš životopis!
Uzávěrka přihlášek: 31. 03. 2020

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.