Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 03. 06. 2020
Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici odborný pracovník transferu technologií
Požadavky:

Náplň práce:
• Mapování výsledků vznikajících v Biotechnologickém ústavu AV ČR (BTÚ) a vyhodnocení jejich komerčního potenciálu v součinnosti s vědeckými pracovníky BTÚ
• Procesní nastavení transferu technologií a znalostí v BTÚ dle požadavků poskytovatelů dotací (TA ČR, MŠMT) a v souladu s koncepcí transferu technologií AV ČR
• Aktivní účast na jednání s vytipovanými partnery z aplikační sféry
• Aktivní vyhledávání potenciálních partnerů z aplikační sféry
• Propagace výzkumných aktivit BTÚ potenciálním partnerům v aplikační sféře
• Správa duševního vlastnictví BTÚ
• Účast na veletrzích, výstavách apod.

Požadujeme:
• VŠ vzdělání v oboru chemie, biologie nebo příbuzných oborech
• Komunikační schopnosti, psaný i mluvený projev na vysoké úrovni
• Výborná znalost AJ slovem i písmem, další jazyky (NJ, FJ) výhodou
• Orientace v oblasti výzkumu, vývoje a transferu technologií výhodou
• Znalost práce na PC, zkušenosti s grafickými programy výhodou
• Ochota a schopnost učit se novým věcem
• Proaktivní přístup, samostatnost, organizační schopnosti
• Koncepční myšlení

Nabízíme:
• Zajímavou práci s možností prohlubování kvalifikace
• Možnost získat přehled a pracovat s excelentními výsledky vědy a účastnit se jejich zavádění do praxe
• Práci na excelentním vědeckém pracovišti v moderním prostředí
• HPP na dobu určitou (3 roky) s možností prodloužení, možno i na zkrácený úvazek
• Možnost dalšího vzdělávání
• 5 týdnů dovolené, stravenky

Místo výkonu práce: Vestec, Praha - západ

Předpokládaný nástup: říjen 2020

Motivační dopis v anglickém jazyce se strukturovaným životopisem (AJ či ČJ) zasílejte na email: btu-office@ibt.cas.cz.

Uzávěrka přijímání přihlášek: 31.7.2020

Informujeme Vás, že Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i. bude zpracovávat Vaše osobní údaje pouze v nezbytném rozsahu za účelem výběru vhodného zaměstnance a sjednání pracovní smlouvy v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů 2016/679 (GDPR).
Bližší informace ohledně zpracování osobních údajů uchazeče o zaměstnání naleznete na webové stránce: http://www.ibt.cas.cz/o-ustavu/GDPR.html.

Uzávěrka přihlášek: 31. 07. 2020

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.