Výběrové řízení na obsazení pracovní pozice - vedoucí THS

Ústav informatiky AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice - Vedoucí technicko-hospodářské správy.

[ Ostatní příležitosti ]

Quick Info

  • Nástup: možný již od 1.7.2021, resp. dle dohody
  • Kontaktní osoba: Helena Zelenková
  • Uzávěrka přihlášek: 10.6.2021

Náplň práce:

  • Vedení týmu pracovníků THS.
  • Tvorba a sledování rozpočtu. Propočty a nastavení zdrojového financování dle podmínek poskytovatelů účelových prostředků. Žádosti o dotace a jejich vyúčtování. Výkaznictví. Správa číselníků. Ve spolupráci s finanční účetní finalizace účetnictví, zpracování účetní závěrky, předpisy vypořádání zdrojů, zpracování výstupů dle požadavků zřizovatele a poskytovatelů. Spolupráce s auditorem, příprava podkladů k auditu. Příprava podkladů k dani z příjmů právnických osob pro daňového poradce.
  • Příprava podkladů dle požadavků vedení ústavu. Příprava konceptů pro příkazy ředitele, příprava podkladů pro uzavření smluv (ve spolupráci s právníkem).

Požadované znalosti, dovednosti a zkušenosti:

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • znalost finančního účetnictví dle vyhl. č. 504/2002 Sb.
  • orientace v účetních výstupech a finančním vypořádání
  • znalost daňových předpisů, problematiky veřejných zakázek a registru smluv
  • znalost práce s PC, uživatelská znalost MS Office, schopnost rychlého osvojení práce v softwarových aplikacích poskytovatelů prostředků, Českého statistického úřadu a jiných institucí, dle aktuálních potřeb
  • pokročilé zkušenosti s ekonomickým informačním systémem, ideálně IFIS a Verso
  • jazykové znalosti: anglický jazyk
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, analytické myšlení
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • ochota přijímat nové úkoly a změny v souvislosti s aktualizovanými předpisy
  • pozitivní osobnost

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou, plný úvazek
  • pracovní pozici odpovídající mzdové podmínky
  • zaměstnání s dlouhodobou perspektivou
  • práci v klidném pracovním prostředí
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, plnění ze SF v rozsahu vyhlášky FKSP

Požadované materiály pro přijímací řízení:

  • odborný životopis
  • motivační dopis

Termín nástupu: možno již od 1. 7. 2021, resp. dle dohody, zaučení zajištěno.

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici a splnění výše uvedených požadavků zašlete výše uvedené materiály na e-mail zelenkova@cs.cas.cz.

Vybrané uchazečky a uchazeči budou na základě vyhodnocení předaných materiálů pozváni k osobnímu jednání.

Odpovědí na tento inzerát a zasláním osobních materiálů dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zprostředkování zaměstnání v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob. Udělení souhlasu je možné kdykoliv odvolat.

Uzávěrka přihlášek: 10. 6. 2021