Zahlavi

Výběrová řízení

07. 02. 2022
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici AV Specialist/k/a.

Jsme veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. Nabízíme prostor pro vlastní rozvoj, kreativitu a příležitost k realizaci nejen na vědeckých pozicích.

Jste technický nadšenec a orientujete se v oblasti AV/ICT techniky?

Zajímají vás věci, jako projektory, grafické zobrazovače, interaktivní tabule, brýle pro virtuální a rozšířenou realitu, streamování, filmování s drony a další zajímavé technologie?

Chcete se podílet na realizaci zajímavých akcí jako jsou konference, videokonference, streamy a přenosy z virtuálních studií? Nebo spolupracovat na prezentaci vědeckých výsledků a realizaci netradičních akcí pro veřejnost, jako jsou např. Veletrh Vědy, Noc vědců, Zažít město jinak?

Přidejte se k nám! Aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

AV Specialist/k/a

Jaká bude náplň práce?

  • Obsluha a správa AV systémů - obsluha audio, video a světelné techniky (projektory, obrazovky, informační kiosky, videopřepínače, media servery, kamery, VR/AR technologie)
  • Technická podpora vědeckých konferencí, seminářů a prezentací (Zajištění přenosů akcí přes internet, videokonference, streaming, sítě)
  • Monitoring funkčnosti systémů a odstraňování problémů
  • Vedení dokumentace ke svěřeným systémům
  • Školení uživatelů v oblasti obsluhy AV systémů
  • Spolupráce na návrhu a zpracování podkladů pro výběrová řízení na nákup nových zařízení a modernizaci a instalaci nových prvků AV systémů.
  • Úzká spolupráce s oddělením ICT (SAVT) a PR týmem

Co od Vás očekáváme?

  • Máte ukončené SŠ vzdělání (IT nebo elektrotechnický směr výhodou)
  • Alespoň základní praktické zkušenosti v oblasti AV/ICT – uplatnění u nás může najít jak juniorní kandidát/ka s potenciálem rychle se učit, tak člověk se zkušenostmi nebo ten, kdo má AV/ICT jako koníček
  • Znalost pojmů jako je IP, LAN, DHCP, DNS, RADIUS, RDP, VPN
  • Časovou flexibilitu – naše akce se mohou konat i mimo standardní pracovní dobu
  • Alespoň komunikativní znalost AJ, velmi dobrou znalost ČJ
  • Komunikační dovednosti
  • Kreativitu
  • Odolnost proti stresu, samostatnost a zodpovědnost
  • oprávnění k řízení motorového vozidla ŘP sk. B

Co ještě uvítáme?

  • Znalost práce s grafickými programy pro editaci obrázků a videí
  • Vyhlášku 50/78 Sb. (minimálně §5) nebo alespoň možnost ji získat

Co můžeme nabídnout?

  • Nejmodernějšími technologiemi v oboru AV/ICT
  • Prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu
  • Vyladěný tým, přátelskou atmosféru a work-life balance
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené a 6 sick days
  • Pracoviště Praha 8, Na Slovance
  • Odborné vzdělávání a jazykové kurzy
  • Multisport kartu, příspěvek na stravování
  • Smlouvu na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení a dlouhodobé spolupráce
  • Další zaměstnanecké výhody (příspěvky pro zaměstnance i rodinné příslušníky po 1. roce zaměstnání)

Více informací o zaměstnání ve FZU najdete pod tímto odkazem

Termín nástupu: Ihned nebo dle dohody.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis s označením pozice na adresu kariera@fzu.cz.

Těšíme se na Vaše reakce.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZU na adrese: https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju

Uzávěrka přihlášek: 07. 03. 2022

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.