Odborný(á) asistent(ka) - koordinátor(ka)

Ústav informatiky AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice - Odborný(á) asistent(ka) - koordinátor(ka).

[ Ostatní příležitosti ]

Quick Info

  • Nástup: možný již od 1.12.2021, resp. dle dohody
  • Kontaktní osoba: Kamila Zátopková
  • Uzávěrka přihlášek: 30.11.2021

Co vás čeká:

  • podpora přijímání zahraničních hostů/pracovníků (např. provázení institucionálními procesy, komunikace s úřady, ubytování, doprava z letiště, banky, lékaři apod.),
  • administrace služebních cest (např. vyplnění cestovního příkazu, rezervace jízdenek/letenek a hotelů),
  • organizace seminářů, workshopů a konferencí,
  • sběr, sumarizace a správa informací/dat od členů oddělení,
  • administrace a průběžná kontrola čerpání projektových prostředků,
  • komunikační rozhraní mezi technicko-hospodářskou správou a členy oddělení,
  • administrativní realizace nákupů drobného majetku a spotřebního materiálu,
  • vyplňování formulářů, submission systémů, příprava prezentací, zápisy z porad a kontroly termínů, formulace a formátování oficiálních dopisů, česká (a základní anglická) jazyková kontrola textů,
  • příprava podkladů a jejich vyhledávání na webu (např. typu seznam profesorů na fakultě),
  • správa webových stránek oddělení a jejich jednotlivých skupin,
  • vytváření technických obrázků na počítači,
  • typografické činnosti (LaTeX),
  • vytváření bibliografických souborů (např. bibtexové databáze),
  • orientace ve vědeckých bibliografických databázích (WoS, Scopus, DBLP, Google Scholar), grantových agenturách a vyzkumných institucích.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • schopnost vykonávat aspoň polovinu shora specifikovaných příp. podobných činností a po zaučení/kurzu reálný potenciál zvládnutí zbývajících,
  • osobnostní předpoklady: pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, loajalita (ztotožnění se s úkolem pomáhat vědeckým pracovníkům), vstřícnost (např. laskavá tvář k zahraničním pracovníkům),
  • vysokoškolské vzdělání či úplné střední odborné vzdělání s maturitou,
  • velmi dobrá znalost AJ v ústní i psané formě,
  • práce s počítačem (např. uživatelská znalost balíku kancelářských aplikací),
  • proaktivní přístup a schopnost samostatného řešení úkolů/problémů,
  • schopnost týmové spolupráce a orientace na cíl,
  • zájem učit se novým věcem a využívat nové technologie.

Co vám můžeme nabídnout:

  • zázemí špičkové výzkumné instituce,
  • mzdové ohodnocení dle vnitřního předpisu, odměny dle výkonu a projektové úspěšnosti (35 000 – 45 000Kč / měsíc),
  • typ pracovního poměru: práce na plný úvazek (pracovní smlouva)
  • délka pracovního poměru: na dobu určitou
  • volnější pracovní doba (příležitostný home office), období menšího pracovního vytížení, velkorysé odměny od spokojených projektových uživatelů,
  • standardní benefity: stravovací paušál, plnění ze sociálního fondu (příspěvek na rekreaci, příspěvek na penzijní připojištění, kulturu a sport), firemní akce, dovolená 5 týdnů, mobilní telefon a notebook
  • zdokonalovací jazykové kurzy (různé úrovně, primárně AJ) a školení,
  • rozvoj schopnosti komunikace v mezinárodních týmech,
  • získání zkušeností s organizací mezinárodních akcí,
  • rozvinutí znalostí procesů zajištění a realizace projektů a spolupráce,
  • možnost umístění dětí do AV školky.

Požadované materiály pro přijímací řízení:

  • odborný životopis
  • motivační dopis

Termín nástupu: možno již od 1. 12. 2021, resp. dle dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici a splnění výše uvedených požadavků zašlete výše uvedené materiály na e-mail zatopkova@cs.cas.cz.

Vybrané uchazečky a uchazeči budou na základě vyhodnocení předaných materiálů pozváni k osobnímu jednání.

Odpovědí na tento inzerát a zasláním osobních materiálů dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zprostředkování zaměstnání v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob. Udělení souhlasu je možné kdykoliv odvolat.

Uzávěrka přihlášek: 30. 11. 2021