Zahlavi

Výběrová řízení

17. 05. 2022
Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Grantový specialista (M/Ž).

Grantový specialista (M/Ž)

Popis pozice

Mikrobiologický ústav AV ČR, v.v.i. hledá kvalifikovanou a motivovanou osobu pro práci v oblasti přípravy a administrace národních i mezinárodních projektů, která bude součástí týmu Grantového oddělení.

Náplň práce

  • Příprava a administrace projektů a aktivit realizovaných v rámci podpory výzkumu a vývoje (MŠMT, Národní plán obnovy, OP JAK, HORIZON 2020, HORIZON EUROPE, atd.)
  • Administrace věcných i finančních částí projektů
  • Příprava a kontrola rozpočtů projektů
  • Spolupráce s vědeckými řešiteli grantů a projektů i s poskytovateli dotací
  • Příprava průběžných a závěrečných zpráv projektů
  • Zodpovědnost za ekonomiku a reporting projektů

Požadavky

  • VŠ vzdělání ideálně v ekonomické oblasti
  • dobrá znalost anglického jazyka (min. úroveň B2)
  • dobrá znalost práce na PC (MS Excel, Word, Outlook)
  • orientace v oblasti finančního řízení projektů
  • znalost účetnictví výhodou
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce
  • analytické, kreativní a strukturované myšlení
  • schopnost orientace v právních předpisech
  • schopnost učit se nové věci
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • znalost agend spojených s dotačními projekty výhodou
  • zkušenosti z obdobných pracovních pozic výhodou

Nabízíme

  • odborné vzdělávání a jazykové kurzy
  • perspektivní, zajímavou a smysluplnou práci
  • platové ohodnocení odpovídající významu pozice
  • 6 týdnů dovolené
  • další zaměstnanecké výhody: Multisport karta, Flexi Pass, příspěvky pro zaměstnance i rodinné příslušníky (po 1. roce zaměstnání)
  • první rok pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na další roky
  • stravenkový paušál

Dodatečné informace

Nástup:

  • dle dohody – co nejdříve

Výše úvazu:

  • plný úvazek (40 hodin týdně)

Jak se přihlásit

Přihláška by měla obsahovat strukturovaný životopis, motivační dopis a kontakt na osoby, které mohou poskytnout reference.

Více informací a podání přihlášek: ing. Tomáš Pěnek tomas.penek@biomed.cas.cz, +420 775 856 781

Uzávěrka přihlášek: 10. 06. 2022

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.