Zahlavi

Výběrová řízení

29. 03. 2023
Ústav fyziky atmosféry AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Administrativní pracovník.

Ústav fyziky atmosféry AV ČR, v. v. i. (ÚFA) je veřejná výzkumná instituce, která je jedním z pracovišť Akademie věd ČR. Hlavním vědeckým zaměřením ústavu je výzkum procesů v zemské atmosféře a blízkém vesmíru.

Aktuálně vyhlašujeme výběrové řízení na pozici:   Administrativní pracovník

Pracovní náplň:

  • Budete mít na starosti zpracování běžné administrativní agendy
  • Vyplňování tabulek
  • Skenování dokumentů
  • Archivaci dokumentů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Aktivní znalost Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, …)
  • Komunikativnost
  • Milé a přátelské vystupování
  • Samostatnost, iniciativa, spolehlivost, důslednost a proaktivní přístup k práci
  • Schopnost spolupracovat v kolektivu i samostatně

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Psaní všemi deseti
  • Zkušenosti v administrativě
  • Anglický jazyk - středně pokročilá (není však podmínkou)

Co vám můžeme nabídnout

Práce na poloviční úvazek, odpovídající platové ohodnocení,  5 týdnů dovolené (při plném úvazku) flexibilní pracovní dobu, stravování v areálu, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní pojištění, půjčky ze sociálního fondu, příspěvek na rekreaci nebo volnočasovou aktivitu dětí, možnost umístit děti do předškolního zařízení AV ČR, možnost parkování v areálu, nástup dle dohody

Profesní životopis spolu s motivačním dopisem zašlete na rezkova@ufa.cas.cz

Uzávěrka přihlášek: 31. 05. 2023

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.