Zahlavi

Výběrová řízení

31. 03. 2023
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Technolog/ Technoložka — vedoucí AM výroby.

Do progresivního nově vznikajícího týmu, jež je součástí konsorcia EDIH-Brain For Industry
hledáme nového*ou kolegu*yni na pozici Technolog*žka, který se zároveň stane vedoucím AM výroby.

Náplň práce je velmi kreativní a dynamická a bude zaměřena na aplikované projekty z oblasti 3D tisku, aditivních technologií či umělé inteligence.
Pozice je vhodná jak absolvující tak pro zkušené.

Technolog/ Technoložka — vedoucí AM výroby

Náplň práce pro plný úvazek:

  • Příprava a zpracování výrobních dat pro 3D tiskové technologie kovů i plastů
  • Realizace výroby na 3D tiskových technologií
  • Správa a servis 3D tiskáren a souvisejících technologií
  • Zpracování zakázek, např. příprava vzorků od zadavatelů

Požadavky:

  • Ukončené středoškolské vzdělání technického směru (výhodou nikoli podmínkou: absolvent střední průmyslové či technické školy)
  • VŠ technického směru či vědeckých oborů (výhodou nikoli podmínkou: student materiálového inženýrství, strojních oborů, technologických či fyzikálně-chemických oborů)
  • Zájem o konstrukční činnost a ochotu rozvíjet se v 3D modelování
  • Pečlivost, schopnost dodržovat termíny, zájem o digitalizaci a moderní technologie
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti, aktivní přístup a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Možnost osobního rozvoje v rámci dalších aditivních technologií (SLM, SLS, DLP, FDM)
  • Příležitost participovat na chodu nového výzkumného centra
  • Podporu dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
  • Stravenkovou kartu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené a 6 dnů osobního volna
  • Příspěvek na penzijní/ životní pojištění
  • Multisport kartu a další zaměstnanecké výhody

Nástup je možný od 1.7.2023 nebo dle dohody.

Místo výkonu práce je v Dolních Břežanech.

Více o centru Brain for Industry na stránkách: https://www.brain4industry.cz

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na níže uvedený kontakt.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese: https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju.

Kontaktní osoba: Petra Kratochvílová, HR partner

E-mail: petra.kratochvilova@fzu.cz

Telefon: +420 607 240 074

Kdo jsme:

Centrum Brain for IndustryDolních Břežanech spadá pod Fyzikální ústav Akademie věd, České republiky. Fyzikální ústav (FZÚ) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZÚ je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1100 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci.

Ambicí FZÚ je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky.

V rámci FZÚ se realizuje celá řada dlouhodobých projektů, a to nejen vědecko-technického zaměření, ale například v oblasti rozvoje lidských zdrojů, manažerských dovedností apod. Tyto projekty mají za cíl vytvářet vhodné podmínky pro uskutečňování přelomových objevů a zajištění dlouhodobé strategie kvalitní vědecko-výzkumné činnosti ve FZÚ.

Uzávěrka přihlášek: 31. 05. 2023

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.