Samostatná mzdová účetní a personalistka - č. 2023/10

Ústav informatiky Akademie Věd ČR, v. v. i. hledá samostatnou mzdovou účetní a personalistku.

[ Ostatní příležitosti ]

Quick Info

Pracovní náplň:

  • ucelená agenda zpracování mezd ve veřejné výzkumné instituci
  • zpracování výstupů pro zřizovatele a ostatní instituce
  • statistické výkazy
  • spolupráce při vykazování čerpání osobních nákladů ve výzkumných projektech
  • personální agenda vč. přijetí pracovníků ze zahraničí

Požadované znalosti:

  • pokročilá znalost zpracování mezd a personální agendy, ideálně v prostředí veřejné výzkumné instituce či veřejné vysoké školy (minimálně 2 roky praxe ve srovnatelném zařazení)
  • pokročilé zkušenosti s ekonomickým informačním systémem, ideálně EGJE, případně zkušenosti se srovnatelným SW
  • znalost práce s PC, uživatelská znalost MS Office

Výhodou:

  • jazykové znalosti: Anglický jazyk
  • spolehlivost, pečlivost a analytické myšlení
  • schopnost samostatného řešení úkolů/problémů
  • zájem se učit novým věcem a využívat nové technologie
  • pozitivní osobnost, dobré komunikační schopnosti
  • proaktivní a flexibilní přístup

Požadované vzdělání:

  • minimálně úplné středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, případně středoškolské vzdělání a dlouhodobá praxe ve srovnatelné pracovní pozici

Co vám můžeme nabídnout:

  • stabilní perspektivní zaměstnání v klidném pracovním prostředí vědeckého pracoviště
  • pracovní poměr na dobu určitou (perspektivně na dobu neurčitou),
  • plný úvazek (alternativně s možností zkráceného úvazku)
  • zaučení
  • odpovídající platové ohodnocení, odměny dle výkonu
  • perspektiva kariérního růstu
  • zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, na penzijní/životní připojištění a na sport/kulturu/volný čas (roční limit 18 tis. Kč při plném úvazku), měsíční příspěvek na stravování, odměny, flexibilní začátek/konec pracovní doby, individuální rozvržení pracovní doby, možnost občasné práce z domova, vlastní organizace náplně práce, školka
  • možnost rozšiřování vědomostí formou školení, vzdělávací a jazykové kurzy
  • pracoviště v blízkosti stanice metra C – Ládví
  • vlastní parkoviště

Termín nástupu:

  • ideálně k 1. 6. 2023, eventuálně dle dohody

Těšíme se na Váš strukturovaný životopis včetně případných doporučení.

Nabídky zasílejte prosím na Kamila Zátopková, zatopkova@cs.cas.cz, tel. 266 053 110 do 13. 6. 2023.