Zahlavi

Výběrová řízení

09. 05. 2023
Ústav informatiky AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Projektový(á) administrátor/ka & Manažer/ka projektů výzkumu a vývoje.

Pracovní náplň

Ústav informatiky Akademie Věd ČR, v. v. i. hledá do svých řad pracovníky/pracovnice zajišťující podporu aktivit mezinárodních týmů v rámci výzkumných projektů.

Klíčové aktivity:

Organizační a administrativní podpora běžících projektů

  • administrace a monitorování získaných grantů a projektů (především finanční části) od tuzemských i zahraničních poskytovatelů a institucí
  • podpora řešitelů v oblasti metodiky a platných pravidel příslušných poskytovatelů
  • kontrola grantových smluv a příprava smluv spoluřešitelských
  • příprava podkladů pro jednání, audity a kontroly
  • komunikace s projektovými partnery a poskytovateli grantů

Podpora zajištění nových projektů v grantových výzvách

  • vedení přehledu o grantových výzvách a vyhledávání nových příležitostí
  • koordinace přípravy projektů a kontrola formálních parametrů grantových žádostí
  • komunikace s grantovými agenturami

Podpora projektových týmů

  • koordinace přijímání mezinárodních hostů a pracovníků
  • organizace workshopů, konferencí a seminářů
  • komunikace s externími partnery ohledně realizace spolupráce

Co vám můžeme nabídnout

  • stabilní perspektivní zaměstnání v klidném pracovním prostředí vědeckého pracoviště
  • pracovní poměr na dobu určitou (perspektivně na dobu neurčitou),
  • plný úvazek (alternativně s možností zkráceného úvazku)
  • možnost spolupracovat v mezinárodních týmech a získání (mezinárodních) kontaktů
  • získání zkušeností s organizací mezinárodních akcí
  • rozvinutí znalostí procesů zajištění a realizace projektů a spolupráce
  • příjemné prostředí s týmovým duchem
  • odpovídající platové ohodnocení, odměny dle výkonu
  • Perspektiva kariérního růstu
  • Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, na penzijní/životní připojištění a na sport/kulturu/volný čas (roční limit 18 tis. Kč při plném úvazku), měsíční příspěvek na stravování, odměny, flexibilní začátek/konec pracovní doby, individuální rozvržení pracovní doby, možnost občasné práce z domova, vlastní organizace náplně práce, školka
  • možnost rozšiřování vědomostí formou školení, vzdělávací a jazykové kurzy
  • pracoviště v blízkosti stanice metra C – Ládví
  • vlastní parkoviště

Požadavky

  • velmi dobrá znalost AJ v ústní i psané formě
  • dobrá uživatelská znalost MS Office či odpovídajícího balíku kancelářských aplikací
  • dobré ekonomické znalosti

Výhodou

  • zkušenosti s administrací vědeckých projektů
  • zkušenosti s národními a evropskými poskytovateli
  • spolehlivost, analytické myšlení, pečlivost
  • schopnost samostatného řešení úkolů/problémů
  • proaktivní a flexibilní přístup
  • zájem se učit novým věcem a využívat nové technologie
  • schopnost týmové spolupráce a orientace na cíl
  • pozitivní osobnost, dobré komunikační schopnosti
  • organizační schopnosti a systémové myšlení

Požadované vzdělání

  • Vysokoškolské vzdělání (ekonomické zaměření výhodou) či úplné střední odborné vzdělání s maturitou

Termín nástupu

  • Ideálně k 1. 6. 2023, eventuálně dle dohody

Těšíme se na Váš strukturovaný životopis včetně případných doporučení.

Kontakt

Ústav informatiky AV ČR, v. v. i.,

Kamila Zátopková, email: zatopkova@cs.cas.cz, tel 266 053 110

Pod Vodárenskou věží 271/2, 18200 Praha 8 – Libeň, Česko

Uzávěrka přihlášek: 13. 06. 2023

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.