Zahlavi

Výběrová řízení

25. 07. 2023
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici HR Business Partner - úvazek 0,8 - 1.

FZU je největším ústavem AV ČR. Máme více než 1 100 zaměstnanců, na kterých stojí naše výsledky v základním, aplikovaném i mezioborovém výzkumu.

Hledáš zaměstnání, které má přesah? Láká tě prostředí vědecké instituce? Jsou diplomacie a komunikace Tvoje silné stránky?

Čti dál a zjisti, jestli jsi náš člověk!

Do našeho HR týmu hledáme novou kolegyni/kolegu, která/který zastřeší HR činnosti pro svěřené sekce a bude se současně podílet na projektové práci.

S čím se u nás setkáš?

  • Tvými „interními zákazníky“ budou vědci a vědkyně na různých stupních kariéry, administrativní a techničtí pracovníci
  • V práci používáme denně ČJ i AJ. Třetina našich vědců a vědkyň k nám přišla ze zahraničí
  • Díky pohovorům budeš online cestovat téměř po celém světě. Ráno potkáš přes obrazovku kandidáta z Asie a odpoledne třeba z Jižní Ameriky
  • Práce na projektech ti dá možnost podílet se na nastavení HR postupů a jejich uvádění do praxe
  • Nabídneme Ti velkou míru flexibility
  • Pracujeme většinou z kanceláře, ale home office je běžnou součástí našeho pracovního života
  • Naše pracoviště se postupně modernizují. Příští rok už budeme mít v létě porady na nové střešní terase
  • Pracujeme v otevřené a přátelské atmosféře. Na pozici HRBP s Tebou budou pracovat ještě další tři zkušené kolegyně, připravené Ti pomoci se zapracováním. Budeme rády za sdílení Tvých zkušeností

Jaká bude náplň práce?

  • Podpora vedoucích pracovníků při všech personálních činnostech (nábor a výběr, adaptace, zpětná vazba, vzdělávání a rozvoj, odměňování, rozvoj kariéry, implementace změn, péče o zaměstnance)
  • Pracovně-právní podpora a konzultace pro zaměstnance v otázkách zaměstnaneckých vztahů
  • Spolupráce na přípravě a realizaci projektů
  • Spolupráce na tvorbě a implementaci metodických postupů
  • Koordinace aktivit v oblasti zkvalitňování pracovních podmínek
  • Další související činnosti

Co očekáváme?

  • VŠ vzdělání, ideálně v oboru personální řízení, andragogika, ekonomie
  • Předchozí zkušenost v oblasti HR, např. jako HRBP, HR Generalistka apod.
  • Praktickou znalost  ZP a souvisejících předpisů
  • Velmi dobré komunikační dovednosti a organizační schopnosti
  • Schopnost umět vyjednávat, přizpůsobit komunikaci různým skupinám a být empatický
  • Týmového ducha, proaktivní a pozitivní přístup
  • Aktivní znalost českého a anglického jazyka
  • Uživatelskou znalost MS Office

Co nabízíme?

  • Příležitost participovat na chodu špičkové výzkumné organizace
  • Přátelský tým s neformální atmosférou, kde budeš mít prostor pro vlastní realizaci
  • Pracoviště na Praze 8 v blízkosti metra C Ládví
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení, nástup podzim 2023
  • Rozmanitou práci na úvazek 32-40 hodin týdně, podle dohody
  • Podporu dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené a 6 dnů osobního volna
  • Stravenkový paušál
  • Multisport kartu
  • Po prvním roce příspěvek na penzijní/životní pojištění, rekreaci, kulturu a sport
  • Více informací najdete na https://www.fzu.cz/kariera/proc-fzu

Jak se přihlásit?

V případě zájmu pošli svůj životopis a motivační dopis v Čj a Aj na kariera@fzu.cz.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese: https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju

Uzávěrka přihlášek: 25. 08. 2023

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.