Kariéra v ÚCHP

Laboratoř chemie a fyziky aerosolů hledá pracovníka na pozici: Odborný pracovník ve výzkumu.

Náplň práce:

laboratorní práce spojená s přípravou vzorků pro chemické analýzy, v rámci podílení se na řešení národních i mezinárodních vědeckých projektů.

Požadujeme:

Znalost práce v chemické laboratoři, nadprůměrné pracovní nasazení, chuť učit se nové věci, flexibilita, schopnost týmové práce v mladém dynamickém kolektivu. Předností je absolvování střední průmyslové školy chemického zaměření nebo bakalářské vzdělání v chemickém oboru. Předpokládá se alespoň pasivní znalost AJ. Řidičský průkaz skupiny B je výhodou.

Nabízíme:

  • Práci s perspektivou odborného růstu.
  • Příjemné a motivující pracovní prostředí.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • V případě zájmu možnost podílet se na měření v zahraničí v rámci mezinárodních projektů.
  • Přiměřené finanční ohodnocení s možností odměn za pracovní výsledky.

Písemné nabídky spolu s profesním životopisem zasílejte na e-mail: zdimalaticpf [dot] cas [dot] cz  do 17.5.2015.