Kariéra v ÚCHP

Pracovní pozice:

  • Fakturant/ka
  • Vědecký pracovník - postdoktorand

Popis práce: evidence přijatých faktur v CZK a cizích měnách, zajištění procesu schvalování a oběhu faktur, zpracování bankovních výpisů a  příprava podkladů pro kontroly.

Požadavky: minimálně ÚSO vzdělání ekonomického směru, praxe 5 let,  znalost účetní a daňové problematiky - praxe v neziskové organizaci výhodou,  uživatelská znalost PC (MS Office), komunikativnost, spolehlivost, samostatnost.

Nabízíme: přátelské pracovní prostředí , odpovídající mzdové ohodnocení,  5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění , nástup k 1. 9. 2015.

Nabídky spolu s profesním životopisem zasílejte  do 11.8. 2015 na e-mailovou adresu: kaluzovaaticpf [dot] cas [dot] cz

  • Vědecký pracovník - postdoktorand ( Laboratoř chemie a fyziky aerosolů ÚCHP )

Náplň práce: měření a vyhodnocování experimentálních dat z aerosolové instrumentace, publikování výsledků v mezinárodních časopisech, po zapracování též psaní návrhů vlastních projektů a jejich vedení.

Požadujeme: Vysoké pracovní nasazení, ochotu pracovat na svém odborném růstu, schopnost týmové práce. Významnou předností je prokázaná schopnost publikovat v mezinárodní odborné literatuře. Výhodou je též předchozí laboratorní praxe. Dáváme přednost absolventům těchto oborů: chemické inženýrství, fyzikální chemie, meteorologie, experimentální fyzika, aplikovaná matematika, chemická technologie, ale není to nutnou podmínkou pro přijetí. Předpokládá se znalost AJ na úrovni alespoň B2. Řidičský průkaz skupiny B je výhodou, stejně jako absolvování postdoktorské stáže v zahraničí.

Nabízíme:

  • Práci na špičkově vybaveném vědeckém pracovišti.
  • Možnost práce s unikátními aerosolovými přístroji: c-TOF AMS, PSM atd.
  • Perspektivu odborného růstu.
  • Příjemné a motivující pracovní prostředí.
  • Možnost podílet se na řešení mezinárodních vědeckých projektů.
  • Odpovídající finanční ohodnocení s možností odměn za pracovní výsledky.

Nabídky spolu s profesním životopisem zasílejte na adresu: zdimalaticpf [dot] cas [dot] cz do 31.7.2015