Intranet English

Laborant(ka) / odborný(á) asistent(ka) VŠ

Laboratoř Proteinových struktur, Fyziologický ústav AVČR v Praze 4 - Krči přijme

laboranta/ku či odborného/ou asistenta/ku VŠ.

Práce by zahrnovala běžné biochemické metody, exprese a purifikace proteinů, technickou asistenci v laboratoři.

Náplň práce:

  • běžné biochemické metody
  • příprava médií a zásobních roztoků pro expresi a purifikaci proteinů
  • technická asistence v laboratoři
  • příprava kompetentních buněk, exprese proteinů
  • administrativa a objednávky

Požadavky:

  • maturita nebo Bc. vzdělání v oboru chemie nebo jiném odpovídajícím oboru s minimálně roční praxí v oboru
  • znalost technik laboratorní práce
  • pracovitost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita, ochota učit se nové techniky
  • základní znalost anglického jazyka
  • znalost práce na počítači (Excel, Word)

Finanční ohodnocení: dle platných mzdových předpisů

Termín nástupu: leden 2017

Přihlášky do výběrového řízení s krátkým motivačním dopisem (1A4 a strukturovaným CV prosím zasílejte elektronicky na email: veronika.obsilova@fgu.cas.cz. Na uvedený email se také můžete obracet s případnými dotazy.

Kontakt:

RNDr. Veronika Obšilová, Ph.D.

Tel. +420 241 062 191

Email.: veronika.obsilova@fgu.cas.cz

Web.: http://www.biomed.cas.cz/d312/