Intranet English

SPRÁVA KONFOKÁLNÍCH MIKROSKOPŮ

Pracoviště:

Oddělení biomatematiky, Fyziologický ústav, v.v.i., Vídeňská 1083, Praha 4 - Krč

Náplň práce:

  • správa konfokálních mikroskopů včetně údržby, seřizování, kontrolních měření a kontaktu se servisními techniky dodavatele mikroskopů (mikroskopy Leica SP2, SPE a SP8 s 2-fotonovou excitací)
  • podpora uživatelů konfokálních mikroskopů při získávání a zpracování obrazových dat
  • rutinní analýza nasnímaných obrazových dat

Požadavky:

  • absolvent VŠ / postdoktorand technického či přírodovědného směru – je vítán, ale není nepřekročitelnou podmínkou
  • základní počtačové dovednosti
  • základní znalost mikroskopie, zejména moderních mikroskopických technik (konfokální a dvoufotonová mikroskopie, FLIM, OPT, SPIM) - jsou vítány, ale nejsou podmínkou (zaškolíme)
  • ochota učit se nové věci
  • samostatnost a smysl pro odpovědnost
  • ochota a vstřícnost k užvatelům mikroskopů
  • znalost anglického jazyka
  • vítáme zaujetí pro krásné mikroskopické obrázky a otevřenost k mezioborové spolupráci a novým vědeckým přstupům. Praxe není požadována.

Nabízíme:

  • pracovní poměr (úvazek 1,0) na 1 rok, s možností prodloužení
  • zapojení do projektu Czech-BioImaging a s tím spojené odměny dle výkonu
  • možost zapojení do vědeckého výzkumu (lze i v rámci doktorského studia)
  • možost krákodobých zahraničích stáží a kurzů
  • přátelské a tvořivé prostředí

Nástup: nejlépe 1.1. 2017

Přihlášky a další informace: Dr. Lucie Kubínová - lucie.kubinova@fgu.cas.cz, 776 006 131