Odborný technik - mikroskopie

Oddělení mikroskopie

hledá

ODBORNÉHO TECHNIKA se zaměřením na MIKROSKOPII

POŽADAVKY:

  • VŠ vzdělání biologického směru či technického směru se zaměřením na biologii, práce vhodná i pro absolventy
  • Znalost práce s mikroskopem (konfokální, příp. elektronová mikroskopie) výhodou, možnost zaškolení
  • Znalost anglického jazyka
  • Spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup
  • Základy práce s PC, základní znalost přístrojové techniky
  • Zkušenosti s obrazovou analýzou (Adobe Photoshop, ImageJ, Corel…) a vyhodnocováním dat výhodou

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Operátor konfokálních mikroskopů (Zeiss LSM 510, Olympus FV1200 MPE, Olympus FV10i) a elektronového mikroskopu FEI Morgagni 268D
  • Údržba, servis
  • Technická podpora uživatelů (každodenní komunikace s uživateli, školení)

CO NABÍZÍME:

  • Práce v příjemném prostředí areálu AV ČR v Krči
  • Práce se špičkovými přístroji
  • Možnost osobního ohodnocení a dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, stravenky
  • Nástup možný ihned

CV zasílejte na emailovou adresu: malinsky@biomed.cas.cz
Kontakt: doc. RNDr. Jan Malínský, Ph.D., tel.: +420 214 062 597