Intranet English

Odborný/á referent/ka práce a mezd (PaM)

Pracovní náplň:
• správa institucionálních a grantových mzdových rozpočtů
• tvorba a správa personálních plánů, řešení personálních změn
• plánování mzdových prostředků a kontrola jejich průběžného čerpání
• příprava mzdových podkladů pro návrhy grantových projektů a zapracování změn na základě přijetí grantů
• zodpovědnost za pohyblivé složky mezd
• zařazování pracovníků do mzdových tarifů dle odbornosti a praxe
• zpracovávání průběžných statistických šetření (ČSÚ, KAV a další)
• tvorba a správa mzdových systémů a interních mzdových předpisů
• zpracování podkladů a tvorba ad-hoc analýz pro potřeby vedení ústavu
• dohody konané mimo pracovní poměr (OON)
• příprava podkladů pro měsíční mzdovou závěrku

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
• komunikativní znalost AJ
• loajalitu a diskrétnost
• organizační a komunikační schopnosti
• samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
• znalost práce na PC – pokročilý uživatel MS Office (Elanor Global výhodou)
• znalost pracovněprávní a související legislativy a ZP výhodou
• zkušenosti s projekty z evropských strukturálních fondů výhodou
• praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

• stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce
• zajímavou práci v tvůrčím akademickém prostředí
• finanční ohodnocení odpovídající výkonu
• místo pracoviště Praha 4 - Krč
• nástup ihned
• pracovní smlouva na dobu určitou se zkušební dobou a možností prodloužení

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis na na adresu personalni@fgu.cas.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor.

Kontakt:
personální oddělení, tel. (+420) 24106 2223;  E-mail: personalni@fgu.cas.cz