Kariéra v ÚCHP

Ústav chemických procesů AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici
1) Administrátor/ka projektu na částečný úvazek (0,5)

2) Hledáme pracovníka skladu/údržby

ad 1) Jaká práce Vás čeká:

- administrace projektu OP VVV v systému ISKP14+

- komunikace s poskytovatelem veřejné podpory (MŠMT)

- těsná spolupráce s řešiteli projektů a s účetními (včetně projektových partnerů)

- příprava zpráv o realizaci projektu a žádostí o platby

- koordinace veřejných zakázek na projektu

- zajišťování podkladů pro externí kontrolní orgány v případě kontrol projektu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- vysokoškolské vzdělání

- zkušenosti s administrací projektů z oblasti výzkumu a vývoje

- velmi dobrou znalost anglického jazyka

- velmi dobrou znalost MS Office (zejména MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook)

- komunikační a koordinační dovednosti, schopnost týmové spolupráce

- vstřícný přístup ke spolupracovníkům, pečlivost, spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

- pracovní poměr na dobu určitou do 30.6.2021 (po dobu trvání projektu) s možností prodloužení

- pracovní úvazek 0,5

- zajímavou práci v příjemném prostředí na Praze 6,

- 5 týdnů dovolené plus 5 „sick days“ ročně

- dotované stravování v areálové jídelně

- možnost závodní rekreace ve vlastním objektu na hřebeni Krušných hor

- hrubý plat 15 000 Kč (pro daný úvazek 0,5)

- vznik pracovního poměru od 1. 7. 2017

Motivační dopis v českém jazyce a strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce zasílejte elektronicky pod názvem „Administrátor/ka projektu" na adresu zdimalaticpf [dot] cas [dot] cz
Uzávěrka přihlášek: 19.6.2017

Upozornění: Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.

ad 2) Hledáme pracovníka skladu/údržby

Rozložení pracovní doby pracovníka skladu a údržby

  • V dopoledních hodinách do 11:00 práce v údržbě
  • V odpoledních hodinách do konce pracovní doby práce ve skladu
  • V dopoledních hodinách bude zároveň fungovat jako zástup pana Prajzlera v případě nemoci, dovolené, nutné pracovní či osobní nepřítomnosti

Údržba – pracovní náplň    pozice: pracovník údržby

  • Celoroční správa areálu (letní údržba, podzimní údržba, zimní údržba)
  • Údržba zeleně (sekání trávy, hrabání listí, prořez náletových dřevin atd.)
  • Údržba komunikací (čištění komunikaci, hrabání sněhu ručně nebo mechanizací atd.)
  • Stěhování
  • Řidič referent
  • Zajištění zásobování údržby a distribuce vod
  • Plní operativně další úkoly od nadřízených

Obecné požadavky na pracovníka údržby

  • Řízení motorových vozidel skupiny B
  • Obsluha pracovních strojů a manipulačních prostředků
  • Občasná ruční manipulace s břemeny do 50 kg
  • Zahradnické práce s výskytem rizikových faktorů odpovídající kategorii II – prach, hluk, vibrace,  teplo, fyzická zátěž, pracovní poloha

Sklad – pracovní náplň    pozice: Skladník

Činnost:

  • Příjem + výdej zboží
  • Běžná administrativa skladového hospodářství

Požadavky:

  • Pracovitost
  • Práce s PC
  • Znalosti skladového hospodářství

Nabízíme:

  • Nástup možný ihned
  • Pracovní smlouva, doba neurčitá, plný úvazek
  • Nástupní plat 18.000,- Kč
  • Práce v příjemném prostředí areálu AV ČR
  • 5týdnů dovolené + 5 dní sick day
  • Závodní stravování v areálu s dotací
  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • Poskytování dotací na hromadné pobyty dětí

Životopis zasílejte na adresu: krizovaaticpf [dot] cas [dot] cz