Intranet English

Analytický chemik - technik/laborant

Pracovní náplň:

• Měření a analytická činnost na instrumentech LC-MS/MS

• Práce v režimu správné laboratorní praxe (SLP)

• Spolupráce s analytickým specialistou při zavádění nových metod

• Práce s LIMS – Laboratorní informační systém

• Spolupráce na systému kontroly kvality

Požadujeme:

• VŠ chemického směru – VŠCHT, Přírodovědecká fakulta, …

• Dobrá znalost instrumentace HPLC a LC-MS/MS a praktická zkušenost alespoň 2 roky výhodou

• Zkušenost z akreditovaného pracoviště (SLP, SVP) výhodou

• Flexibilita, ochota učit se novým věcem

• Pečlivost, spolehlivost, samostatnost

• Dobrá znalost AJ slovem i písmem (orientace v odborné literatuře a příprava reportů)

Nabízíme:

• Stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce

• Zajímavou práci v akademickém prostředí

• Finanční ohodnocení odpovídající výkonu

• Místo pracoviště Praha 4 – Krč

• Nástup dohodou

• Pracovní smlouva na dobu určitou se zkušební dobou a možností prodloužení

• 5 týdnů dovolená + 1 týden dodatkové dovolené

• Možnost využití dotovaných obědů

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis na adresu personalni@fgu.cas.cz . Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor.

Kontakt:

personální oddělení, tel. (+420) 24106 2225