Intranet English

Bioinformatik/Biostatistik

Náplň práce:

• Zpracování statistických dat z klinických a preklinických studií

• Zpracování vícerozměrných dat v metabolomice a hmotnostní spektrometrii

• Propojování –omics dat a jejich komplexní hodnocení

• Příprava reportů a prezentací dat

Požadujeme:

• Vysokoškolské vzdělání se statistickým zaměřením (bioinformatika) a adekvátní orientace ve statistice, informatice i biologii

• Orientace v biologických a lékařských vědách/datech

• Velmi dobrá znalost statistických SW (SPSS, R, Matlab apod.) s důrazem na grafické výstupy

• Dobrá znalost AJ slovem i písmem (orientace v odborné literatuře)

• Pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme:

• Stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce

• Zajímavou práci v akademickém prostředí

• Možnost dlouhodobě se spolupodílet na klinickém výzkumu

• Finanční ohodnocení odpovídající výkonu

• Místo pracoviště Praha 4 – Krč

• Nástup dohodou

• Pracovní smlouva na dobu určitou se zkušební dobou a možností prodloužení

• 5 týdnů dovolená + 1 týden dodatkové dovolené

• Možnost využití dotovaných obědů

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis na adresu personalni@fgu.cas.cz  Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor.

Kontakt:

personální oddělení, tel. (+420) 24106 2225