Intranet English

Technik v oddělení radiometrie

Pracovní náplň:

• Administrativní agenda související s prací s radioaktivními materiály (objednávání, skladování a evidence zdrojů ionizujícího záření)

• Měření beta- a gama- záření v dodaných vzorcích, přejímání radioaktivních odpadů a jejich úpravy před konečnou likvidací a další

• Správa a seřizování měřících přístrojů

• Zajištění provozu kryogenního hospodářství ústavu

Požadujeme:

• SŠ vzdělání technického směru, vhodné i pro absolventy

• Organizační a komunikativní schopnosti

• Samostatnost

• Pečlivost

• Ochota učit se novým věcem

• Zkušenosti se zobrazovacími metodami SPECT, PET, CT, či s provozem podobného typu pracoviště a zkušenosti s pre-klinickým výzkumem výhodou

Nabízíme:

• Stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce

• Zajímavou práci v akademickém prostředí

• Finanční ohodnocení odpovídající výkonu

• Místo pracoviště Praha 4 – Krč

• Nástup ihned

• Pracovní smlouva na dobu určitou se zkušební dobou a možností prodloužení

• 5 týdnů dovolená + 1 týden dodatkové dovolené

• Možnost využití dotovaných obědů

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis na e-mail: personalni@fgu.cas.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor.

Kontakt:

Fyziologický ústav AV ČR, v.v.i.

Personální oddělení

Vídeňská 1083, 142 20 Praha 4