Intranet English

Personalista/ka

Pracovní náplň:

• vedení personální agendy společnosti (400 zaměstnanců)
• tvorba a zpracování pracovněprávních dokumentů
• administrativně personální činnost
• provádění změn a ukončování pracovních poměrů
• zajišťování povinných lékařských prohlídek zaměstnanců
• komunikace s externími organizacemi (ÚP, OSSZ, kontrolní orgány)
• jednání s jednotlivými útvary při plánování personální činnosti
• zajišťování náborových činností, inzerce volných pracovních míst, podpora vedoucích oddělení
• spolupráce s vedením na řízení lidských zdrojů
• řešení pracovněprávní problematiky v rámci organizace
• zpracování a analýza rozborů spojených s plánováním lidských zdrojů
• sledování a implementace legislativních změn v oblasti pracovněprávní problematiky

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání
• znalost pracovněprávní a související legislativy, ZP, GDPR
• komunikativní znalost AJ
• loajalitu a diskrétnost
• organizační a komunikační schopnosti
• samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
• znalost práce na PC – pokročilý uživatel MS Office (Elanor EGJE výhodou)
• zkušenosti s projekty z evropských strukturálních fondů výhodou

Nabízíme:

• stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce
• zajímavou práci v tvůrčím akademickém prostředí
• finanční ohodnocení odpovídající výkonu
• práci v mladém, dynamickém kolektivu
• místo pracoviště Praha 4 - Krč
• nástup dohodou, možný ihned
• pracovní smlouva na dobu určitou se zkušební dobou a možností prodloužení

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis na email: personalni@fgu.cas.cz

Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor.

Kontakt:
Fyziologický ústav AV ČR, v.v.i.
Vídeňská 1083, 142 20 Praha 4
Personální oddělení