Intranet English

Projektový/á manažer/ka

Pracoviště:

  • Oddělení biomatematiky, Fyziologický ústav AV ČR, v.v.i., Vídeňská 1083, Praha 4 - Krč

Náplň práce:

  • koordinace administrativní a finanční části infrastrukturního projektu Czech-BioImaging (www.czech-bioimaging.cz) za Fyziologický ústav (FGÚ)
  • administrace projektu OP VVV návazného na projekt Czech-BioImaging, příprava podkladů pro změnová řízení, zpracování monitorovacích zpráv, dohled nad čerpáním rozpočtu projektu za FGÚ

Požadavky:

  • absolvent VŠ, ekonomické zaměření výhodou
  • samostatnost, spolehlivost, smysl pro odpovědnost
  • zkušenosti s administrací projektů financovaných ze strukturálních fondů výhodou
  • uživatelská znalost PC
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • vítáme kladný vztah k mikroskopům a mikroskopickým obrázkům

Nabízíme:

  • pracovní poměr (úvazek 1,0) na 1 rok, s možností prodloužení
  • zapojení do projektu Czech-BioImaging a s tím spojené odměny dle výkonu
  • zaměstnanecké benefity
  • přátelské a tvořivé prostředí, otevřené novým přístupům a nápadům
  • podpora dalšího zvyšování kvalifikace a osobního rozvoje

Nástup: 1.3. 2018

Přihlášky a další informace: Dr. Lucie Kubínová - lucie.kubinova@fgu.cas.cz , tel. +420 776 006 131