Volná místa

Volná místa

Koordinátor veřejných zakázek projektu Centrum rekonstrukčních neurověd

(Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání)

Náplň práce:

  • odpovídá za komplexní proces výběrových řízení a jejich realizaci vč. dodržování zákonů a pravidel OP VVV,
  • působí jako poradce hlavního manažera projektu v oblasti veřejných zakázek projektu,
  • připravuje podkladové materiály v oblasti veřejných zakázek
  • spolupracuje s projektovým týmem
  • pracuje v souladu s interními dokumenty a asistuje při přípravě a odevzdání monitorovacích zpráv v části zaměřené na výběrová řízení,
  • komunikuje s přidělenými manažery ze strany Řídícího orgánu ve vztahu k realizovaným výběrovým řízením a pravidlům pro výběr dodavatelů,
  • účastní se na koordinačních schůzkách projektu,
  • komunikuje s externími dodavateli služeb a zboží
  • účastní se kontrol projektu.

Požadujeme:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání právního nebo ekonomockého zaměření,
  • minimálně 2 roky praxe v oblasti komplexního řešení procesu veřejných zakázek,
  • znalost zákona o veřejných zakázkách a problematiky veřejných zakázek,
  • organizační, koordinační a komunikační schopnosti,
  • dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem,
  • nadstandardní znalost Windows a MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project),
  • kreativní a strukturované myšlení,
  • vysoké pracovní nasazení, pečlivost a flexibilitu,
  • odolnost proti stresu,
  • týmového ducha,
  • ochotu učit se novým věcem.

 Výhodou je:

  • zkušenosti s kompletní realizací a s tím související administrací výběrových řízení,
  • zkušenosti v oblasti strukturálních fondů EU,
  • orientace v oblasti vědy, výzkumu a vzdělávání,

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek
  • nástup: od 1. 2 2017 nebo dle dohody,
  • smlouvu na dobu určitou (na 12 měsíců od data nástupu) s perspektivou prodloužení,
  • motivační finanční ohodnocení (v závislosti na odvedené práci) ve výši 35.000 až 40.000 Kč (hrubá mzda) dle platového zařazení podle Mzdového předpisu ÚEM,
  • získání pracovních zkušeností v oblasti strukturálních fondů EU,
  • zajímavou a kreativní práci v příjemném pracovním prostředí,
  • energický kolektiv spolupracovníků,
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené),

Motivační dopis se strukturovaným životopisem zasílejte pod značkou „Koordinátor veřejných zakázek“ na e-mail: petra.nejezchlebova@biomed.cas.cz nejpozději do 22.1.2017