Intranet English

Pracovník úseku umývárny chovných zařízení

Pracovní náplň:

  • přípravu, čištění, mytí a dezinfekci technologických zařízení určených pro chov laboratorních zvířat
  • úklidu pomocných a společných prostor
  • transport materiálu (chovná zařízení, krmivo, stelivo)
  • provádění drobných řemeslných prací
  • údržba technologických zařízení
  • základní administrativa

Požadujeme:

  • ukončené vzdělání – výuční list
  • samostatnost, zodpovědnost
  • přesnost, spolehlivost
  • fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce
  • zajímavou práci v tvůrčím akademickém prostředí
  • finanční ohodnocení odpovídající výkonu
  • místo pracoviště Praha 4 – Krč
  • nástup dohodou
  • pracovní smlouva na dobu určitou se zkušební dobou a možností prodloužení
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • 5 týdnů dovolené + 1 týden dodatková dovolená

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis na e-mail: personalni@fgu.cas.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor.