Intranet English

Ošetřovatel/ka – chovatel/ka laboratorních zvířat

Pracovní náplň:

  • péče o laboratorní zvířata
  • sledování zdravotního stavu zvířat
  • samostatné provádění odborných úkonů
  • úklid a dezinfekce chovných a pomocných prostor
  • komunikace s vědeckými skupinami ústavu
  • vedení chovatelské dokumentace na PC

Požadujeme:

  • středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • střední zemědělské, veterinární nebo biologické vzdělání výhodou
  • základní znalost práce s PC
  • samostatnost
  • zodpovědnost
  • spolehlivost
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce
  • zajímavou práci v tvůrčím akademickém prostředí
  • finanční ohodnocení odpovídající výkonu
  • místo pracoviště Praha 4 – Krč
  • nástup dohodou
  • pracovní smlouva na dobu určitou se zkušební dobou a možností prodloužení
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • 5 týdnů dovolené + 1 týden dodatková dovolená

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis na e-mail: Monika.dolanska@fgu.cas.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor.