Intranet English

LABORANT/KA

Fyziologický ústav Akademie věd České Republiky, v. v. i. patří k předním výzkumným institucím v České republice. Ústav se zabývá výzkumem v oblasti normální i patologické fyziologie, soustředí se především na studium mechanismů vzniku závažných onemocnění člověka. Oddělení Biologických kontrol hledá do svého týmu

LABORANTA / TKU

Náplň práce:

  • laboratorní práce (příprava roztoků, měření pH, vážení vzorků)
  • práce s laboratorními zvířaty (ošetřovatelská péče, experimentální využití laboratorních zvířat – i víkendové služby)
  • odběry krve a aplikace látek (i.v., i.p., s.c.)
  • samostatné provádění dílčích testů a řízení práce ošetřovatelek při provádění testů
  • samostatné vyhodnocování výsledků testů a vyhotovení pracovních protokolů zkoušek
  • metrologie – součinnost s metrologem a dodržování zásad metrologie
  • příprava podkladů k plánům studie a zprávám (Study Plan, Study Report)
  • dodržování zásad SLP („Zásady správné laboratorní praxe“ Vyhláška č. 86/2008 Sb.) a dále v souladu s platnými SOP oddělení a plánem studie
  • administrativní práce (objednávání zboží, evidence materiálu….)

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (odpovídajícího zaměření)
  • praxi v oboru min 5 let
  • znalost Zákona na ochranu zvířat č. 246/1992 a platné oprávnění dle vyhlášky č. 419/2012 v aktuálním znění
  • samostatnost, odpovědnost, pečlivost
  • dobrý vztah ke zvířatům
  • znalost práce na počítači (MS Office,práce s internetem), znalost programu VERSOvýhodou

Nabízíme:

  • stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce
  • pracovní ohodnocení odpovídajícívýkonu
  • místo pracoviště Praha 4 – Krč
  • nástup ihned (zástup za dlouhodobou nemoc)
  • pracovní smlouva na dobu určitou se zkušební dobou a možností prodloužení

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis na adresu: personalni@fgu.cas.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor. Odpovědí na tento inzerát (resp. zasláním životopisu) bere uchazeč o zaměstnání na vědomí, že v souvislosti s probíhajícím výběrovým řízením na konkrétní pracovní pozici, dochází ze strany Fyziologického ústavu AV ČR v. v. i., ke zpracování osobních údajů. Povinné informace související se zpracováním osobních údajů jsou dostupné na webových stránkách www.fgu.cas.cz.