Intranet English

REFERENT/KA PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ

Fyziologický ústav Akademie věd České Republiky, v. v. i. patří k předním výzkumným institucím v České republice. Ústav se zabývá výzkumem v oblasti normální i patologické fyziologie, soustředí se především na studium mechanismů vzniku závažných onemocnění člověka. V současné době spravuje čtyři projekty OP VVV ve fázi realizace a další ve fázi příprav či udržitelnosti. Hospodářská správa  hledá posilu do týmu personálního útvaru na pozici:

Náplň práce:
• administrativně personální činnost
• zajišťování personální agendy cizinců
• zpracovávání dohod konaných mimo pracovní poměr
• inzerce pracovních pozic
• příprava náboru nových zaměstnanců včetně vstupních
• agenda benefitů poskytovaných zaměstnavatelem
• příprava podkladů pro mzdovou účtárnu
• příprava reportů pro vedení

Požadujeme:
• vzdělání SŠ (ekonomického směru výhodou)
• aktivní znalost anglického jazyka, minimálně B2
• organizační, koordinační a komunikační schopnosti
• samostatnost, odpovědnost, pečlivost, proaktivní přístup
• znalost práce na počítači (MS Office,  práce s internetem), znalost programu EGJE  výhodou

Nabízíme:
• stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce
• zajímavou práci v tvůrčím akademickém prostředí
• nástupní mzda 25 000,- Kč, po zapracování možnost navýšení
• místo pracoviště Praha 4 – Krč
• zaměstnanecké benefity
• nástup dohodou
• pracovní smlouva na dobu určitou se zkušební dobou a možností prodloužení

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis na adresu: personalni@fgu.cas.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor.

Odpovědí na tento inzerát (resp. zasláním životopisu) bere uchazeč o zaměstnání na vědomí, že v souvislosti s probíhajícím výběrovým řízením na konkrétní pracovní pozici, dochází ze strany Fyziologického ústavu AV ČR v. v. i., ke zpracování osobních údajů. Povinné informace související se zpracováním osobních údajů jsou dostupné na webových stránkách www.fgu.cas.cz.