Intranet English

LABORATORNÍ TECHNIK

Fyziologický ústav AVČR v.v.i. hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

Laboratorní technik

pro přípravu a analýzu vzorků pomocí kapalinové chromatografie (LC) a hmotnostní spektrometrie (MS)

Náplň práce:

  • Přípravu vzorků pro LC-MS (extrakce, separace)
  • Servisní činnost a obsluha kapalinového chromatografu a hmotnostního spektrometru typu QTRAP a Q Exactive plus
  • Základní vyhodnocení analýz
  • Administrativa a koordinace spojená s analýzou vzorků

Požadujeme:

  • Ukončené Bc. nebo vyšší vzdělání v oboru (analytické) chemie nebo jiném odpovídajícím oboru
  • Znalost technik laboratorní práce
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita, ochota učit se nové techniky
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Výborná znalost práce na počítači (Excel), zkušenosti s MS softwarem výhodou
  • Praxe s analýzou látek pomocí hmotnostní spektrometrie a kapalinové chromatografie a znalost předpisů správné laboratorní praxe je výhodou

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce
  • Zajímavou práci v akademickém prostředí
  • Finanční ohodnocení dle platných mzdových předpisů FGÚ
  • Místo pracoviště Praha 4 – Krč
  • Pracovní smlouva na dobu určitou se zkušební dobou a možností prodloužení
  • 5 týdnů dovolená + 1 týden dodatkové dovolené
  • Možnost využití dotovaných obědů

Termín nástupu:

  • Ihned nebo dohodou

V případě zájmu o tuto pozici zašlete krátký motivační dopis a struktorovaný životopis na adresu personalni@fgu.cas.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor.

Odpovědí na tento inzerát (resp. zasláním životopisu) bere uchazeč o zaměstnání na vědomí, že v souvislosti s probíhajícím výběrovým řízením na konkrétní pracovní pozici, dochází ze strany Fyziologického ústavu AV ČR v. v. i., ke zpracování osobních údajů. Povinné informace související se zpracováním osobních údajů jsou dostupné na webových stránkách www.fgu.cas.cz.