Volná pracovní pozice - Administrativní pracovník / pracovnice

Geologický ústav AV ČR, v. v. i., přijme administrativního pracovníka / pracovnici. Nabízíme příjemné prostředí, přátelský kolektiv a odpovídající finanční ohodnocení na pracovišti v Praze 6.

Koho hledáme:
Pečlivého a komunikativního člověka s přirozenou chutí pracovat a řešit každodenní pracovní úkoly, s pozitivním přístupem.
Náplň práce:
- Příjem a odesílání pošty, vč. evidence a archivace
- Evidence majetku a provádění inventur
- Nákup a výdej spotřebního materiálu
- Evidence ochranných pracovních pomůcek
- Zápis dat do informačního systému
- Další administrativní činnosti
Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání s maturitou
- Trestní bezúhonnost
- Znalost MS Office (hlavně Excel, Word), Outlook, Internet
- Samostatnost a zodpovědnost za kvalitu své práce
- Komunikativnost, schopnost pracovat v kolektivu
Nabízíme:
- Příjemné pracovní prostředí
- Přátelskou a otevřenou podnikovou kulturu
- Zaškolení
- 5 týdnů dovolené
- 5 dnů ředitelského volna
- stravenky

Životopis zasílejte na mail: duskovaatgli [dot] cas [dot] cz
Kontakt: Stanislava Dušková, tel. 233 087 293