Volná místa

Ředitelka Ústavu přístrojové techniky AV ČR, v.v.i., Královopolská 147, 61264 Brno, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa „Technický asistent/ka - Koordinátor/ka  stavebních realizací“ do Technického oddělení, skupiny Správy budov.

Náplň práce:

  • Koordinování stavebních akcí včetně provádění technického dozoru
  • Příprava projektů a vedení administrativy spojené s projektovou dokumentací
  • Příprava podkladů pro cenové nabídky do výběrových řízení
  • Komunikace s projektanty, úřady, dodavateli stavebních prací a služeb
  • Asistence provozu kanceláře Správy budov, zajištění drobných nákupů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru stavebnictví
  • Zkušenosti s koordinací stavebních akcí jsou vítány
  • Pokročilou znalost práce v MS Office
  • Organizační a komunikační dovednosti, časovou flexibilitu
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • Orientace v oblasti DHM

Nabízíme:

  • Možnost dlouhodobého perspektivního uplatnění s profesním růstem
  • Zvýhodněné stravování v místě pracoviště
  • 5 týdnů dovolené

Pracovní poměr:

  • Místo výkonu práce Brno – Královo Pole
  • Pracovní poměr na dobu určitou
  • Nástup možný ihned

Profesní životopis zasílejte na e-mail: petlachova@isibrno.cz

Inzeráty na volné pracovní pozice spravují Personalistky.