Intranet English

PRACOVNICE ÚKLIDU

Fyziologický ústav Akademie věd České Republiky, v. v. i. patří k předním výzkumným institucím v České republice. Ústav se zabývá výzkumem v oblasti normální i patologické fyziologie, soustředí se především na studium mechanismů vzniku závažných onemocnění člověka. V současné době spravuje čtyři projekty OP VVV ve fázi realizace a další ve fázi příprav či udržitelnosti. Oddělení chovu a zoohygieny laboratorních zvířat hledá posilu do týmu na pozici:

Pracovní náplň:

• úklid budov – laboratoří, kanceláří, sociálního zařízení, chodeb, žehlení prádla

• mytí laboratorní skla a obsluha sušiček a autoklávů (příležitostně, v době zástupů)

Požadujeme:

• fyzická zdatnost

• trestní bezúhonnost

• spolehlivost

• zkušenost v oblasti úklidu výhodou

Nabízíme:

• pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou s možností prodloužení

• ranní směny, pracovní dny

• pracovní doba od 5:00 – 13:00 hod (8 hod)

• práce v přátelském kolektivu

• 6 týdnů dovolené

• platové podmínky 21.000,-Kč hrubého

• dotace na obědy

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis na e-mail: personalni@fgu.cas.cz

Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor.

Odpovědí na tento inzerát (resp. zasláním životopisu) bere uchazeč o zaměstnání na vědomí, že v souvislosti s probíhajícím výběrovým řízením na konkrétní pracovní pozici, dochází ze strany Fyziologického ústavu AV ČR v. v. i., ke zpracování osobních údajů.

Povinné informace související se zpracováním osobních údajů jsou dostupné na webových stránkách www.fgu.cas.cz.