UACH > O NÁS > Pracovní příležitosti – kariéra

Pracovní příležitosti – kariéra

Nabízíme pozici postdoktorand/vědecký pracovník.

Náplň práce
• Výzkum v oboru bórové nebo materiálové chemie; např. syntézy nových sloučenin a materiálů, vlastnosti povrchů, nanomateriály, biomateriály, porézní materiály.
• Práce v malém týmu na řešení projektů základního i aplikovaného výzkumu, podpora profesního růstu, možnost zahraničních pobytů.
• Spolupráce na přípravě a realizaci projektů
• Řešení vlastních projektů.

Požadavky
• Ph.D. nebo ekvivalent ve fyzikálním nebo chemickém oboru.
• Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita, motivace k vývoji nových věcí.
• Publikační činnost, případně další výsledky odpovídající délce a charakteru praxe.

Co nabízíme: Plný pracovní úvazek, kreativní pracovní prostředí a podporu zkušeného týmu, stabilní zázemí, kvalitní výzkumná infrastruktura, odpovídající mzdové ohodnocení, příspěvky na stravné, dotované jazykové kurzy, flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost výzkumu orientovaného na využití v praxi. Nástup dle dohody.

Místo pracoviště: Husinec – Řež, výborná dopravní dostupnost z Prahy (vlak, bus, kolo).

Kontakt: Přihlášku se strukturovaným odborným životopisem a kopií dokladů o ukončeném vzdělání zašlete na e-mailovou adresu lang@nulliic.cas.cz do 12. 1. 2020. Po ukončení výběrového řízení budou uchazeči informováni e-mailem nebo telefonicky