Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i.

HR Manažer/ka, Technicko-hospodářská správa

Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i. hledá uchazečku či uchazeče na pozici HR Manažer/ka.

HR Manažer/ka bude zodpovědný/á za přípravu a koordinaci aktivit v rámci projektu HR Award, a také za implementaci, sledování a vykazování aktivit směrem k vedení projektu.

Náplň práce:

  • Koordinace aktivit v rámci procesu získání HR Award, zajištění a spolupráci při zpracování GAP analýzy, příprava akčního plánu
  • Plánování strategického rozvoje v oblasti náboru pracovníků, zajištění a realizace výběrových řízení
  • Nastavení a řízení procesu adaptace nových zaměstnanců
  • Poskytování konzultací a poradenství výzkumným pracovníkům
  • Metodická činnost v oblasti personálních procesů
  • Revize stávajícího stavu a vytvoření koncepce rozvoje kariéry vědeckých pracovníků
  • Příprava strategie vzdělávání včetně plánu vzdělávání a následná implementace do praxe, včetně koordinace souvisejících administrativních a organizačních činností
  • Poskytování odborné podpory a konzultací se zaměřením na oblast kariérního rozvoje, úzká spolupráce s vedoucími oddělení
  • Nastavení modelu mentoringových programů pro vědecké pracovníky
  • Podpora mezinárodních rozvojových a vzdělávacích možností

Koho hledáme a co potřebujeme:

  • VŠ vzdělání, specializace na personální řízení výhodou
  • Pracovní zkušenosti v rozsahu minimálně 4 let, ideálně v oblasti vzdělávání a rozvoje zaměstnanců nebo HR partnera
  • Znalost HR procesů v organizaci a prokazatelná zkušenost s jejich uplatňováním
  • Vyzrálá osobnost se schopností ovlivňovat ostatní
  • Zkušenosti s prací na HR projektech
  • Výborné komunikační dovednosti, schopnost naslouchat, aktivní přístup
  • Znalost AJ slovem i písmem na dobré úrovni
  • Zájem o práci v akademickém prostředí

Co nabízíme:

  • Práci na plný úvazek
  • Profesionální pracovní tým s přátelskou atmosférou a vzájemným respektem
  • Podporu work-life balance (home-office)
  • Pracovní poměr na dobu určitou
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené + 5 sick days
  • Pružnou pracovní dobu
  • Stravenky

Místo výkonu práce:Praha 4, Vídeňská 1083

Předpokládaný nástup: od 1/2020 nebo dohodou.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v ČJ a AJ spolu s krátkým motivačním dopisem na e-mailovou adresu: pavla.mlcochova@iem.cas.cz.

Ústavní podatelna:
budova La 2. patro, č. dveří 2.18
Po–Pá   9:00–13:00

Datová schránka:
kqcnc2p

Kontakty

Vídeňská 1083
142 20 Praha 4-Krč
Česká republika
+420 241 062 230