Technik / technička v oddělení nízkodimenzionálních systémů

Ústav fyzikální chemie J.Heyrovského AV ČR, v.v.i. (UFCH JH ) je veřejná výzkumná instituce, zaměřující se na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyzikální chemie na mezinárodní úrovni. Zřizovatelem je Akademie věd České republiky.

Do našeho oddělení na pracovišti Dolejškova 3, Praha 8 Ládví, hledáme nového kolegu /kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • Po zaučení měření pomocí moderních přístrojů pro výzkum
  • Opravy drobných elektronických přístrojů
  • Konstrukce malých elektronických zařízení
  • Participace na různých vědeckých projektech

Požadavky:

  • SŠ vzdělání v technickém oboru (elektro výhodou)
  • Zkušenosti s drobnými opravami elektronických přístrojů
  • Zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
  • Pečlivost, důslednost a profesionalita
  • Zájem o práci s moderní technikou v akademickém prostředí
  • Základní znalost AJ výhodou

Nabízíme:

  • Pracoviště v docházkové vzdálenosti metra C – Ládví
  • Zajímavou práci v moderně vybavené laboratoři
  • Přímý kontakt s výzkumem
  • Podpora dalšího vzdělávání vč. jazykových kurzů
  • Uplatnění vlastních nápadů, kreativity a možnost seberealizace
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny sick days (indispoziční volno)
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • Pololetní odměny
  • Možnost čerpat bezúročnou půjčku
  • Příspěvek na rekreaci nebo penzijní připojištění
  • Pracovní poměr na dobu určitou s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis a krátký motivační dopis na e-mail: zita.zajackovaatjh-inst.cas.cz

Application deadline
31. 10. 2019