Intranet

LABORANT/KA / ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA VŠ

Fyziologický ústav Akademie věd České Republiky, v. v. i. patří k předním výzkumným institucím v České republice. Ústav se zabývá výzkumem v oblasti normální i patologické fyziologie, soustředí se především na studium mechanismů vzniku závažných onemocnění člověka.

Oddělení Molekulární fyziologie kosti hledá posilu do týmu do své laboratoře na pozici:

LABORANT(KA) / ODBORNÝ ASISTENT(KA) VŠ

Náplň práce zahrnuje:

• Běžné biochemické a molekulárni metody (napr. ELISA, Western blot, PCR, klonování), práce s buněčnými kulturami a zvířaty a technickou asistenci v laboratoři

• Přípravu médií a zásobních roztoků pro práci v laboratoři

• Práci s buněčnými kulturami (primární a buněčné linie)

• Technickou asistenci v laboratoři

• Administrativa a objednávky

Požadujeme:

• SŠ/ VŠ vzdělání v oboru biochemie, molekulárni biologie nebo jiném odpovídajícím oboru s minimálně roční praxí v oboru

• Znalost technik laboratorní práce

• Znalost práce se zvířaty výhodou, nikoli však podmínkou

• Pracovitost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita, ochota učit se nové techniky

• Základní znalost anglického jazyka

• Znalost práce na počítači (Excel, Word) a základní vyhodnocování výsledků

Nabízíme:

• Stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce

• Zajímavou práci v tvůrčím akademickém prostředí

• Odpovídající finanční ohodnocení

• Nástup leden 2020

• Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

• 6 týdnů dovolené

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis na e-mail: personalni@fgu.cas.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor.

Odpovědí na tento inzerát (resp. zasláním životopisu) bere uchazeč o zaměstnání na vědomí, že v souvislosti s probíhajícím výběrovým řízením na konkrétní pracovní pozici, dochází ze strany Fyziologického ústavu AV ČR v. v. i., ke zpracování osobních údajů. Povinné informace související se zpracováním osobních údajů jsou dostupné na webových stránkách www.fgu.cas.cz.