Intranet

Fyziologický ústav AV ČR

Špičková věda pro zdraví

EKONOM (KA) – SPRÁVCE MZDOVÝCH ROZPOČTŮ

Fyziologický ústav Akademie věd České Republiky, v. v. i. patří k předním výzkumným institucím v České republice. Ústav se zabývá výzkumem v oblasti normální i patologické fyziologie, soustředí se především na studium mechanismů vzniku závažných onemocnění člověka. Oddělení Hospodářská správa hledá posilu do týmu na pozici:

Ekonom(ka) – správce mzdových rozpočtů

Rádi bychom našli kolegyni/ kolegu, který by měl chuť věnovat se personální a mzdové agendě v prostředí výzkumné instituce. Důležitou součástí je komunikace s vedoucími jednotlivých vědeckých i nevědeckých oddělení, stejně jako práce s tabulkami v Excelu. Jedná se o záskok za kolegyni, která odchází v polovině roku na mateřskou dovolenou.

Pracovní náplň:

  • správa institucionálních a grantových mzdových rozpočtů
  • tvorba a správa personálních plánů, řešení personálních změn
  • plánování mzdových prostředků a kontrola jejich průběžného čerpání
  • příprava mzdových podkladů pro návrhy grantových projektů a zapracování změn na základě přijetí grantů
  • zodpovědnost za pohyblivé složky mezd
  • zařazování pracovníků do mzdových tarifů dle odbornosti a praxe
  • zpracovávání průběžných statistických šetření (ČSÚ, KAV a další)
  • tvorba a správa mzdových systémů a interních mzdových předpisů
  • zpracování podkladů a tvorba ad-hoc analýz pro potřeby vedení ústavu
  • dohody konané mimo pracovní poměr (OON)
  • příprava podkladů pro měsíční mzdovou závěrku

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • komunikativní znalost AJ
  • loajalitu a diskrétnost
  • organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • znalost práce na PC – pokročilý uživatel MS Office, Elanor Global výhodou
  • znalost pracovněprávní a související legislativy a ZP výhodou
  • zkušenosti s projekty z evropských strukturálních fondů výhodou
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce
  • zajímavou práci v tvůrčím akademickém prostředí
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • finanční odměny na základě výkonnosti
  • místo pracoviště Praha 4 - Krč
  • nástup dle dohody, možný ihned
  • pracovní smlouva na dobu určitou se zkušební dobou a možností prodloužení
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny sick day, dotované obědy v jídelně, možnost parkování v areálu, jazykové kurzy, posilovna v areálu a mnoho dalšího

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis. Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor.

Odpovědí na tento inzerát (resp. zasláním životopisu) bere uchazeč o zaměstnání na vědomí, že v souvislosti s probíhajícím výběrovým řízením na konkrétní pracovní pozici, dochází ze strany Fyziologického ústavu AV ČR v. v. i., ke zpracování osobních údajů. Povinné informace související se zpracováním osobních údajů jsou dostupné na webových stránkách www.fgu.cas.cz. Kontakt:  Marcela Tomášková, tel. 241 062 225, email: marcela.tomaskova@fgu.cas.cz, odpovědi možné též zde.