Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i.

Specialista/ka komunikace a styku s veřejností

Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i. hledá uchazeče či uchazečku na pozici Specialista/ka komunikace a styku s veřejností.

Náplň práce:

  • plánování a organizování propagačních akcí ústavu (např. Týden vědy)
  • organizování speciálních akcí, seminářů, ústavních konferencí, apod.
  • poskytování poradenství pro vedoucí pracovníky při propagaci výsledků výzkumu
  • příprava a zajištění komunikace vědeckých pracovníků ústavu s médii
  • aktivní vyhledávání a navrhování možností mediální prezentace výsledků vědecké práce pracovníků ústavu
  • příprava tiskových sdělení, plakátových sdělení, brožury ústavu a tiskovin
  • participace na projektu HR Award v roli Manažer aktivity popularizace
  • spolupráce s Odborem mediální komunikace AV ČR a práce v Kolegiu popularizátorů AV ČR
  • výběr, hodnocení a prověřování materiálů připravených jejich autory a jinými pracovníky s cílem vytvořit pozitivní publicitu
  • editace obsahu webových stránek ústavu a správa sociálních sítí (Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter)
  • zadávání a získávání fotografického a jiného ilustračního materiálu

Koho hledáme a co potřebujeme:

  • minimálně ukončené středoškolské vzdělání, obor komunikace je výhodou
  • perfektní znalost českého jazyka a stylistiky
  • dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu
  • dobrou orientaci v nových médiích a sociálních sítích
  • schopnost samostatné, iniciativní a kreativní práce
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem min. na úrovni B1
  • perfektní znalost MS Office, zkušenosti s prací s grafickými programy
  • pozitivní přístup
  • znalost akademického prostředí - výhodou

Co nabízíme:

  • zajímavou a kreativní práci na plný úvazek, možnost zkráceného úvazku po domluvě
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Místo výkonu práce:Praha 4, Vídeňská 1083

Předpokládaný nástup: od 1. 4. 2020

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v ČJ spolu s krátkým motivačním dopisem na e-mailovou adresu: pavla.mlcochova@iem.cas.cz.

Ústav experimentální medicíny AV ČR si vyhrazuje právo kontaktovat pouze vybrané kandidáty.

Ústavní podatelna:
budova La 2. patro, č. dveří 2.18
Po–Pá   9:00–13:00

Datová schránka:
kqcnc2p

Sociální sítě:
facebook(1)  instagram(1)  youtube

Kontakty

Vídeňská 1083
142 20 Praha 4-Krč
Česká republika
+420 241 062 230