Provozní zámečník

Perex

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci.

Text

Do našeho oddělení technické údržby hledáme nového kolegu na pozici Provozní zámečník.

Náplň práce

  • zámečnické práce
  • samostatné drobné údržbářské práce na budovách a místnostech, opravy výměny zámků vložek všech druhů
  • montáž drobných zařízení, nástěnek, polic, skříněk
  • údržba a opravy nábytku a kancelářských židlí, oken rolet a žaluzií
  • práce na obráběcích strojích - soustruh, frézka, vrtačka apod. při zhotovování dílů a výrobků pro potřeby oddělení
  • další zámečnické práce, např. zhotovování konzolí, závěsů rámů apod.
  • práce s elektrickým ručním nářadím
  • svářečské práce el. obloukem i plamenem při zhotovování zámečnických výrobků a montážích
  • natěračské práce u zhotovených zámečnických polotovarů nebo výrobků

Požadujeme:

  • Výuční list v oboru strojní mechanik - zámečník nebo oboru příbuzném
  • Praxe v oboru minimálně 1-2 roky
  • Znalost práce na soustruhu, fréze a dalších dílenských strojích
  • Znalost svářečských prací elektrickým obloukem/plamenem - svářečský průkaz
  • Samostatnost, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
  • Manuální zručnost, ochota naučit se nové věci, pečlivost, profesionalita
  • Základní znalost angličtiny výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • příjemný a přátelský pracovní kolektiv
  • možnost získání nových dovedností a zajímavé praxe
  • 5 týdnů dovolené + 5 sick days
  • stravenky, Multisport kartaj
  • jednosměnný provoz (po-pá)
  • po prvním roce příspěvek na penzijní připojištění a dovolenou

Pracovní smlouva na dobu určitou, 1 rok s možností prodloužení.